Yardım Vodafone Smart 6 ultra Root

Sponsorlu Bağlantılar

smtche

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Smart 6 ultra Root
Arkadaslar Vodafone Smart 6 Ultra kullanıcısıyım .5.1.1 sürüme hiçbir şekilde root atamadım .Mobilego,Kingoroot gibi programları denedim bir yol bilen varmı.KingoRoot ile olacagını düşünüyordum %90 da takılıyor bir süre sonra hata veriyor kapanıyor yardım ...

omer1616

Üye
bende aynı telefon ve aynı yazılımı kullanıyorum ve yukarıda belirttiğin 2 program ile'de root oluyor güvenlikten (bilinmeyen kaynaklar)ı aç geliştirici seçeneklerinden (usb hata ayıklama ve sahte konumlara izin ver) seçili olsun iki program ilede root yapabilirsin.

smtche

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ilk defa root yapmıyorum en az 15 20 farkli cihaz root ettim.hata oluyor

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

defru

Üye
Kingroot PC versiyonunu bilgisayarınıza kurun. Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama bilinmeyen kaynaklar ve sahte konumları etkinleştirir. Root tıklayın ve bekleyin. Root işleminden sonra kapanıp açılırsa ayni işlemi tekrar alıyorsunuz çünkü bu işlem geçici root yapmakta. Telefonu kapatmadan playstoreden yada herhangi bir yerden Flashify uygulamasını kurun. Buraya kadar herşey tamam. Gelelim gerekli dosyalara BETA-SuperSu-v2.52.zip ve recovery-twrp-3.0.2-0-p839v55
zip. Googleye isimlerini yazınca direk çıkıyor. Flashify olmaz ise romtoolbox ile de yapabilirsiniz. Öncelikle superSu ve twrp dosyalarını SD kartiniza atin. Flashify veya romtoolbox ile twrp dosyasını telefon açıkken flashliyorsunuz ve telefon yeniden başlıyor flashlaniyor ve karşınıza TWRP Recovery çıkıyor. İnstall Tıklıyoruz superSu dosyasını gösterip swipe diyerek kurulumu bitiriyoruz. Hayırlı olsun artik rootlu bir vdf cihaziniz var. Not. Bütün VdfS6 cihazlar ayni değil 2 adet 5.1.1 cihaz var elimde birini kingoroot direk rootladi ama diğeri olmadı. Kolay gelsin

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi