lg x240 root


ibrahimal63

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar benim lg x240 mt6735 1.25 ghz çift hatlı bir telefonum var 1haftadır bütün yolları denememe rağmen root atamadım kingroot kingoroot iroot bütün programları pcde veya telefonda denedim adb ile botloader kilidini açtım kaç sefer unknown yazıyor cpu -z programında adb ile kaç defa recovery.img flashladım bi işe yaramadı download modunada girmiyor mtk droid tools sp flash tool ile çok uğraştım root yapamadım devamlı hata veriyorlar zaten bu telefonun root olması için bi çare varmı arkadaşlar acaba şimdiden teşekkürler
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt