SM-N915F NOTE EDGE ROOT

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
SM-N915F NOTE EDGE ROOT
Telefonum SAMSUNG NOTE EDGE SM-N915F root atılmıyor odin ile tüm işlemleri yapıyorum yinede olmuyor. Cf-root sitesinden indirdiğim uyumlu root dosyasında fail hatası veriyor telefn downland modunda kalıp açılmıyor tekrar rom yüklemem gerekiyor. Yardımcı olacak arkadas varsa yardım edebilirmi lütfen.

Suan telefonumda android 6.0.1 sürümü var 5.1.1 varkende denedim olmadı.
SM-N915F serisine SM-N915G serisinin root yazılımını atsam olurmu acaba yoksa telefon gider mi.

SM-N915F ile uygulamasından gönderildi.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Telefonum SAMSUNG NOTE EDGE SM-N915F root atılmıyor odin ile tüm işlemleri yapıyorum yinede olmuyor. Cf-root sitesinden indirdiğim uyumlu root dosyasında fail hatası veriyor telefn downland modunda kalıp açılmıyor tekrar rom yüklemem gerekiyor. Yardımcı olacak arkadas varsa yardım edebilirmi lütfen.

Suan telefonumda android 6.0.1 sürümü var 5.1.1 varkende denedim olmadı.
SM-N915F serisine SM-N915G serisinin root yazılımını atsam olurmu acaba yoksa telefon gider mi.

915F E 915G ROOT dosyasını atamazsın brick olur hata verir uyumlu bir root dosyası bul veyahut teamwin recovery yukleyıp o şekilde root dosyası flaşla cunku simdiki cihazlar korumalı oldugundan hata verdiriyor
kolay gelsin

musty9190

Üye
    Konu Sahibi
Valla hepsini denedm olmuyor recowery modundanda yaptm olmuyor nasıl bi bela telefndur anlamadım. Başka bişey değil ana kartı yaktıracak bana ugrastırrken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt