vodafone sınırsız net nisan ayında gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
vodafone sınırsız net nisan ayında gelebilir
arkadaşlar ben geçen gun vodafone müşteri hizmelerini aradıgımda sınırsız net sordum nisan ayında gelebilirmiş

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Yani aylıkcepnet mi yoksa farklı bir kampanya mi?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
süper olur ya sınırsız olsun :)

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Vallaha internetsiz olmuyo telefondan soğudum yarın gidip geçicem Avea'ya yapcak bişi yok :D

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
ha.ndler ve mod forever :)

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Bugün müşteri hizmetlerini aradım bende "şuan cepnetle alakalı gündemimizde bir bilgi yada kampanya yok" dediler.. kafam karıştı şimdi, sana söylediklerimi doğru bana söylediklerimi. bir başka arkadaşta arayıp sorar bizi bilgilendirirse iyi olur.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşa söylenen doğru dahi olsa zaten muamma bir cevap verilmiş. "gelebilir ..." Bana kalırsa müşteri hizmetlerindeki arkadaş arayan mutlu olsun müşteri küsmesin gibisinden böyle söyleyip geçmiş yoksa cepnet tekrar gelmeyecektir.

Salihç.

Üye
israr etmezin kiimse.benice gelmessin.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Bende saat 12 gibi aradım şuan bize verilen bir bilgi yok eğer böyle bir şey gündeme gelirse görsel medya ile size duyurulacaktır dedi bende kendiniz bilirsiniz ben Avea'ya geçiyorum dedim bişeyler zırvaladı kapattım gittim Avea'ya taşıdım numaramı :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Bende saat 12 gibi aradım şuan bize verilen bir bilgi yok eğer böyle bir şey gündeme gelirse görsel medya ile size duyurulacaktır dedi bende kendiniz bilirsiniz ben Avea'ya geçiyorum dedim bişeyler zırvaladı kapattım gittim Avea'ya taşıdım numaramı :D

Ne zırvaladı :naughty:

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Mail yağmuruna tutalım vodafone'u. yoğun istek üzerine cepnet tekrar abone alımına açıldı diye reklam bile çekerler valla :))

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye

Yok günlük cepnet varmış yok haftalık cepnet varmış 1gb var oda yeterli olur bence falan Her ay 30TL yüklüyorum benim gibi bir müşteriyi kaçırdı kerizler :) Aylık cepnetimi geri verselerdi olmuycaktı bunlar :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ben çıktıgından berı cepnet kullanıyorum çok ta memmunum

nesto3

nesto3

Üye
bu fiyatlardan sonra vodafonda kalmak mantiksiz. Avea daha cazip. Böyle yaparak müşteri kaybediyorlar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt