Vodafone Net Hakkında Kapatma Sorusu

semihgr

semihgr

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba değerli MaxiCep üyeleri. Daha önce Vodafone net kapatma işlemi yaptıran var mı? Bayiye giderek gerekli işlemleri yaptırdım fakat modem teslimatı için beni arayacaklarını söylemelerine rağmen hala aramadılar. Ben aramaya çalışınca, müşteri hizmetlerine bağlanma kısmında otomatik kapanıyor. Ne yapmam lazım? Daha önce bu nedenden ötürü süperonline ile sorun yaşadım ve davalık olduk. Çok uğraştırıcı oluyor sonrası.. Daha önce vodafone net ile çalışan varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkür ederim.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt