Faturasız / Faturalı Vodafone Sınırsız İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmet500x

ahmet500x

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Sınırsız İnternet
Evet arkadaşlar fazla uzatmadan konuya gececem hemen öncelikle bu tekniği sadece faturasız da denedim o yüzden faturalı arkadaslara sorun çıkarabilir ...

Öncelikle BlackBerry BİS 6.9TL lik Paketini Alıyoruz ( M.Hizmetlerini Arayarak )

Ardından ABONE 250NET yazıp 3636a Gönderiyoruz ..

İşlem Bu kadar Dilediğinizce İnternete Girin Hiçbir Şekilde Kesinti yapmaz ..
Kendim Cevreme ve akrabalarıma yaptım hepsinde Sorunsuz Oldu ..

Alırım Bi Teşekür.. ;)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Abu RAMAZAN ve FatihEnvar

yakup6203

yakup6203

Üye
Toplam ne kadara alabiliriz
Aylıkmı haftalıkmı
Link paylaşabilirmisin

bulut6842

bulut6842

Üye
Telefon illaki BlackBerry olmak zorunda mı

ali.44

ali.44

Üye
Tşkler kullandigımız intetnet paketleri varken üzerine alsak gene olurmu yoksa hatta hiç paket olmayacakmı

ahmet500x

ahmet500x

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler kullandigımız intetnet paketleri varken üzerine alsak gene olurmu yoksa hatta hiç paket olmayacakmı
Şimdiye kadar denemedim öyle pdakika paketlerinde sıkıntı çıkarmıyor ama diğerlerini bilmem

ali.44

ali.44

Üye
Öncelik son alinan paketten giderse sıkıntı çıkmaz tamam tşk deneyecem

GemaR

Üye
merhabalar,
Mega19 paketim var 3gb internet olan bu kampanya bozuluyor mu?

GemaR

Üye
yok kardeşim bitirmedim yani tarifem değişecek mi?
ben 19 tl ödüyorum mega19a tarifem değişirse dönüşü olmuyor.
konudaki paketi buunla ekşenince sınırsız mı olacak daha detaylı bilgi verebilir msiniz.

hooijdonkk

Üye
arkadaslar bunu yaptiginizda heryone konusma paketi falan alamiyosunuz sadece vodafonelularla konusmak icin 500 dakika alabiliyosunuz.

Sedat5549

Üye
Bu paket sinirsizmi aylik ne kadar vericez toplam Hizlimi aylik paket mi cevapkarsaniz sevinirim?
Peki özgür tarfiye geçsek büyük seçim 1gb ek paketini alsak black beriy servisiyle birlikte olursmu sinizsiz
Black beriy 7 ytl buyuk secim1gb de 5 tl eder 12 bari ucuza gelir olurmi acaba ??

Son düzenleme:

murat54545454

Üye
yaptım ikisinide kısıt geldi 36 lira para kesti 300 mb den sonra hiç bir yere girmedi

Sedat5549

Üye
#MURAT Hangi paketi yaptin ki öyle oldu ?
Bunu yapan varmı gerçkten sınırsız mı?

murat54545454

Üye
yukarda yazanların aynısını yaptm 3 kere müşteri hizmetlerini aradım benden telefonunu imei ile blackberry pini istediler ne oldugunu anlamadım kapattım bende

hooijdonkk

Üye
bug bozuldu game over.....

ahmet500x

ahmet500x

Üye
    Konu Sahibi
Bug devam ediyor arkadaşlar m.hizmetlerini arayıp BlackBerry Bis paketini alın ardından dediğim 250 mbyi alın .M hizmetleri IMEI falan sormazlar.. saygılar
yaptım ikisinide kısıt geldi 36 lira para kesti 300 mb den sonra hiç bir yere girmedi
36 tl gitmesi imkansız 6,9 tl blackberry paketi 14 tlde 250 mb fıyatı eder 21 sen bı yerde yanliş yapmişsin
Bu paket sinirsizmi aylik ne kadar vericez toplam Hizlimi aylik paket mi cevapkarsaniz sevinirim?
Peki özgür tarfiye geçsek büyük seçim 1gb ek paketini alsak black beriy servisiyle birlikte olursmu sinizsiz
Black beriy 7 ytl buyuk secim1gb de 5 tl eder 12 bari ucuza gelir olurmi acaba ??
yok sadcec yukardakı paketlerle oluyor..

• Beğen
Tepkiler: bulut6842

murat54545454

Üye
arkadaşın hattınada yaptım olmadı ondada mh blackberry imei ve pin istedi liralar gene boşa gitti kısıt var senin dediğinin aysını yaptık bi yerde bi sıkıntı var yada daha yeni abone alınmıyor herhalde

ahmet500x

ahmet500x

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar Yeni bi hatta deniyecegim Ardından Buraya Bilgilendirme yazarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt