Vodafone - Opera Mini İle İnternete Girmiyor. Nokia 3110 Classic

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qawhaposanor

qawhaposanor

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone - Opera Mini İle İnternete Girmiyor. Nokia 3110 Classic
Hiçbir Tarayıcı İle İnternete Giremiyordum. Bazı Ayarlar Yaptım Şimdi Telefonun Kendi Tarayıcısı İle İnternete Giriyorum, Ancak Diğer Hiçbir Tarayıcıyı Kullanamıyorum. Operatöre Göre Ayar Yapman Gerekiyor Dediler Ama Böyle Hiçbir Ayar Bulamadım. Müşteri Hizmetlerine Mi Söylemem Gerekiyor. Bu arada Telefon Nokia 3110 Classic.

dj eşref

Üye
eger hattın vodafoneyse *3636# yaz arama yap cıkan ekranda cıhaz ayarları alma var ordan alabılırsın gelen mesajı acabılmen ıcın senden kod ısteyecek sende 1234 yapıp ac seceneklerden kaydet dıyeceksın sadece VODAFONE LIVE yı varsayılan baglantı noktası olarak sec

celibar

celibar

Üye
opera mini'de farklı bağlantı noktalarını dene...diğer operatörlerin bağlantı noktası dahil...vodafone hattımla opera minide turkcell msn ile bağlanıyordum.

deforze

deforze

Üye
operaya baglanmak istiyorsan vodafone internet ayarı alman lazım vodafone live değil

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
ne demişler olmuyorsa zorlamayacaksın.

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
olur olur vodafone ile baglanirsin vodafone internet ayarını al alamazsan sitesinde telefon ayarları gönderme var ordan numaranı gir tüm ayarlar gelir cebine

qawhaposanor

qawhaposanor

Üye
    Konu Sahibi
müşteri hizmetlerini aradım, internet ayarları tuşuna bastım gönderdiler internet ayarlarını yine de sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt