Vodafone Messenger Artık Ücretli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atek59

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Messenger Artık Ücretli
Vodafone messeger 1 kasımdan itaberen kullanılan data'yı ücretlendirilecek yani 120 kb harcadımız zaman 1 kontör vermiş olacağız vodafone.
kaynak vodafone live de vodafone messenger sayfasında sıkca sorulan sorularda vodafone messenger ücret ödyecekmiyim yazısında
Vodafone messenger ücret ödeyecekmiyim?
Vodafone Messenger‘ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Vodafone Messenger ile mesajlaştığınız sürece, GPRS bağlantısı ve kullandığınız data için ücretlendirilmezsiniz.

1 Kasımda pakette gelebilir beklecez ve görcez....

• Beğen
Tepkiler: celilcemre

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yakışır zaten

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bu konuda ücret alınacağına dair bir yazı göremedim. :hmmm

sarıoklar

Üye
ücretli değil.verdiğiniz bilgi eskiden kalmadır.ücretsiz olarak kullanmaya devam

Burakistan

Burakistan

Üye
öyle bir bilgiyi herhangi bir yerde daha bulamadım arkadaşım ama tabi ki sana yalancı demiyorum... olabilir...:pro:

atek59

Üye
    Konu Sahibi
vallah ben vodafone livde telondan girdim dolaşıyordum orada vodafone messenger 1 kasım kadar ücretsizdir yazıyordu ben burda sizi yanıltmak istemem bencede keşke devamlı ücretsiz olsa ama bilmiyorum beklecez ve 1 kasımı görecez

aryscat

aryscat

Üye
1 kasımda görürüz

Gattarr

Gattarr

Üye
vodafone ne işime yarıyacak ozaman köntur yukseldı

ali_03

Üye
arkadaşlar bende sadece msn var ama ayarları silmişim benim hat vodafonda bana msn ayarları gerekiyor yardımcı olun

sarıoklar

Üye
vodafone live ayarları olacak internet sitesinden my vodafone giriş yapın.oradan gönderin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt