Vodafone Mail attım.Sizce etkili olur mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Mail attım.Sizce etkili olur mu?
Ya bugün mesaj yollayamadım bir türlü bende vodafone ye mail attım.

'' İyi çalışmalar.

Ben İstanbul Kartal Uğurmumcu da oturuyorum.Telefonumda kontör yüklü ve kapsama alanında olmasına rağmen mesaj yollayamıyorum.

Ben mesaj gönderemiyorum ama sizden bana Nokia 5800 veya 25 kontor kazanmak için tıklayın diye mesaj geliyor. Bu gereksiz tuzak mesajlar yerine aksaklık ya da şebeke problemini bildirmek için bir bilgi mesajı yollayamıyorsunuz değil mi? Yazıklar olsun ya.

Çok önemli bir şey yolluycaktım ama yollayamadım. Sorun telefonumda falan değil. Sakın suçu abuk subuk şeylere bağlamayın.

Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.Her önüme gelene telefon numarası veremem.''

Nasıl ama sizce etkili olur mu?

sublieutenant

sublieutenant

Üye
olmaz, çünkü ben 4 defa oldu yazıyorum, bi b.. olmuyoo... :ehe hiç boşuna uğraşma , elin ingilizi bizim halimizden anlamaz...

sarıoklar

Üye
sorun varsa düzeltirler.sorunun telefonda olmadığına eminmisiniz?

Anıl Umut

Emekli Yönetici
1 hafta sonra belirtmiş olduğunuz e-mail adresine mesaj gönderiyorlar ve o sim karta kayıtlı olan ismin bütün telefon numaralarını bulup ulaşana kadar arıyorlar:oke:
Ama pek resmi yazmamışsınız şikayeti sallamayabilirler valla:ehe
ben de de bazen oluyor bu mesaj yolayamama sorunu anlamadım gitti bi e-mail de ben atıcam nası olsa hergün şikayet e-maili yazıyorum vodafon a:ehe bakalım sorun kimdeymiş

khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
sorun varsa düzeltirler.sorunun telefonda olmadığına eminmisiniz?

Telefonda sorun olmadığına % 10000000000000000000000000 eminim.Şu an sorun giderilmiş.Yollanıyor mesaj.

Ya benim tepkim kazıklayıcı mesajları yolluyorlar ama önemli bilgilendirici şeylere zaman ayırmıyorlar.
Avea bunların başında geliyor.2. vodafone

imece iletişim

imece iletişim

Üye
Telefonda sorun olmadığına % 10000000000000000000000000 eminim.Şu an sorun giderilmiş.Yollanıyor mesaj.

Ya benim tepkim kazıklayıcı mesajları yolluyorlar ama önemli bilgilendirici şeylere zaman ayırmıyorlar.
Avea bunların başında geliyor.2. vodafone[/
sorun giderilmiş konu kapanacaktır ......... oflu recep arakadaşımız böyle yapar....................saygılarımla.......... :):)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Birisi benden bahsediyor herhalde :ehe
kulaklarım çınladı ben de hemen geldim. Kalıba konunun son kullanma tarih geçmiş. O zaman kapısını kapatalım da maziye doğru yolculuğa yollayalım. Cevaplayan kişilere teşekkürler. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt