Vodafone iPhone 7 Fiyatları ve Kampanyaları Faturaya Ek Alın

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
7 Eylül'de tanıtılan iPhone 7, 14 Ekim tarihi itibariyle ülkemizde satışa sunuldu. Vodafone tarafından çeşitli kampanyalar ve tarifeler ile satışa çıkan iPhone 7, ABD'de 649 dolar ücretle satışa çıkıyor. Ülkemizde 32 GB kapasiteli sürümü 3249 TL’den satışa sunulurken, Vodafone ise çeşitli taksit yöntemleriyle taksitli olarak iPhone 7’yi faturaya ek olarak sunuyor.

iPhone 7’yi faturaya ek olarak 24 ay yada 36 aylık taksitlerle sunan Vodafone, örnek sunmak gerekirse Faturalı Esnek M paketinde cihazı 24 aylık taksit sürecinde sizlere 4.440 TL’ye sunmuş oluyor. Faturalı Esnek M tarifesinin fiyatı 30 TL iken, iPhone 7 24 ay taksitli olarak satın alındığında 215 TL’ye çıkıyor. Aylık olarak iPhone 7 farkı 185 TL olurken, bu da 4.440 TL’ye denk geliyor.

Cihazı dilerseniz peşin fiyatına da üzerinden sipariş edebilecekken, Apple.com.tr’de 3.249 TL ücret ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Eğer nakit paranız var ise cihazı peşin fiyatına alarak kara geçebileceğinizi ve taksit ödemekle uğraşmayacağınızı unutmayın.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt