Faturasız Vodafone her yöne 1000 dk+1000 sms+1 gb internet 20 tl

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetnuri327

Üye
ilginc bizimki nden oyle olmadi

seytdnc7

Üye
bilemiyorumda bu yüzden 6-7 tl zarara girdim bilmeden başka operatörden biriyle konuştum :)

mehmetnuri327

Üye
evet yha benim de oyle olmus sikayet edecem

bilal72

bilal72

Üye
Arkadaşlar herkes müşteri hizmetlerini arasın ve memnuniyesizliğini kızarak söylesin ben aradım bi sürü saydım.

mehmetnuri327

Üye
sen sayinca onlar ne dedi

bilal72

bilal72

Üye
Beyefendi sistemde bir yanlışlık olmuş normalde bu 1000dk vodafone içi dedi yeni düzelttik dedi bende bana ne hem TL mi sıfırladınız hemde mağdur ettiniz beni dedim. hem tüketici haklarına şikayet edeceğim hemde hattımı taşıyacağım dedim bu yaptığınızı kimse yapmaz dedim bana ulaşabilecekleri başka numara istediler biz sana tekrar döneceğiz dediler.

mehmetnuri327

Üye
kocaman bir sirket bunun yanlisi mi olur aksam bndecarayacam artistlik cekecem bnde:)

mahoo1989

Üye
Bugün itibari ile vodafone her yöne olan 1000dk yi sadece vodafone yapmış

sebo7

sebo7

Üye
bir hata oldu sanırım ancak avea da suan bu tarife var gençler :)

bilal72

bilal72

Üye
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Arkadaşlar sistem hatası olduğu söylendi bende aradım kaydımı aldılar zararların ödeneceğini söylediler ayrıca tarife ücretininde ödeneceği konuşuldu Vodafone arayıp hakkınızı isteyin, sorun çıkacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: bilal72
Portagas

Portagas

Üye
    Konu Sahibi
Arayip duzeltebilen var mi?

mrtlyns

mrtlyns

Üye
bende aradım yapabileceğimiz birşey yok dediler ama baya fırça kaydım

seytdnc7

Üye
Arkadaşlar sistem hatası olduğu söylendi bende aradım kaydımı aldılar zararların ödeneceğini söylediler ayrıca tarife ücretininde ödeneceği konuşuldu Vodafone arayıp hakkınızı isteyin, sorun çıkacağını sanmıyorum.

müş.hizmetleri numarasını bulamadım yazabilir misin?

blastx

blastx

Üye
Tarife alıma kanamamıştı 8 şubatta amA tekrar açmış olabilirler mega 3lu den buna geçtim ben normalde 1000 dk vf içineymiş heryone değil sistem hatası olmuş mh öyle dedi 20 TL boşa gitti dikkat derim

bilal72

bilal72

Üye
Arkadaşlar benim düzeldi şu an dk lar heryone oldu.

Üst Alt