Vodafone Hat & Telefon Şarjı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcmaniakk

Üye
    Konu Sahibi
Hatlarımız sorunlu.. İnternetimiz yavaş... Futbolu şikeli.. Sınavı şifreli... Off off.. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz öyle yav.. : )

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Arkadaşlar 2 gündür Avea kullanıyorum ve daha 2 gün öncesine kadar Vodafone'da 3g ile internete girdiğimde telin arkası öyle ısınıyordu ki arkasında mısır patlar :D
ama Avea'da saatlerce nette dolaşmama rağmen telin arkası o kadar az ısınıyor ki Vodafone'a göre devede pire kalıyor yani ısındığının bile farkına varamıyorum.
Bu verdiğim örnek bile Vodafone'nun ne kadar çok baz istasyonu değiştirdiğinin ve ne kadar batarya düşmanı olduğunun küçük bir belirtisi oluyor.

phasan

phasan

Üye
çok cabuk şafrjım bıtıyor

pcmaniakk

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone avantajlı ama telefon düşmanı. Bataryalarımızı öldürüyor.
Avea telefon dostu ucuz ama interneti yavaş.
Turkcell interneti hızlı, telefon dostu ama çok pahalı.

Ne kullanacaz?? :hmmm

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Vodafone avantajlı ama telefon düşmanı. Bataryalarımızı öldürüyor.
Avea telefon dostu ucuz ama interneti yavaş.
Turkcell interneti hızlı, telefon dostu ama çok pahalı.

Ne kullanacaz?? :hmmm

:hmmm

pcmaniakk

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone kullanmak saçma geliyor bu durumda. Telefona yazık oluyor. Ya Avea yada Turkcell en mantıklısı. Kaliteyi isteyen Turkcell kullanmalı, ucuzluk isteyen Avea. Vodafone yetkililerine mesaj attım adamlar suçu telefonuma attılar. Turkcell'deyken telefonumdaki son 4 çubuk 3 gün yeterdi. Vodafone'da 1 günde bitti! 3 ayın dolmasını bekliyorum. Daha sonrada başka op. geçmeyi düşünüyorum. Telefonumu Vodafone yüzünden heba edemem. Yazık olur, hem bataryaya hemde telefona.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Vodafone kullanmak saçma geliyor bu durumda. Telefona yazık oluyor. Ya Avea yada Turkcell en mantıklısı. Kaliteyi isteyen Turkcell kullanmalı, ucuzluk isteyen Avea. Vodafone yetkililerine mesaj attım adamlar suçu telefonuma attılar. Turkcell'deyken telefonumdaki son 4 çubuk 3 gün yeterdi. Vodafone'da 1 günde bitti! 3 ayın dolmasını bekliyorum. Daha sonrada başka op. geçmeyi düşünüyorum. Telefonumu Vodafone yüzünden heba edemem. Yazık olur, hem bataryaya hemde telefona.

Vodafone'nun klasik taktiği: suçu kendilerinde değil de abonede bulmak. Şebeke sorunu var diye arıyorum telin bozuk diyorlar, şebeke çok frekans değiştiriyor şarj az gidiyor diyoruz bataryan bozuk vs.
yani kısacası sorun hiç onlar da değil suç hep sende hep telde. Çamur at izi kalsın mantığı işte :off:

pcmaniakk

Üye
    Konu Sahibi

Vodafone'nun klasik taktiği: suçu kendilerinde değil de abonede bulmak. Şebeke sorunu var diye arıyorum telin bozuk diyorlar, şebeke çok frekans değiştiriyor şarj az gidiyor diyoruz bataryan bozuk vs.
yani kısacası sorun hiç onlar da değil suç hep sende hep telde. Çamur at izi kalsın mantığı işte :off:

Evet kesinlikle katılıyorum!...

phasan

phasan

Üye

bence su onların yaptıgı baz ıstasyonun da dusunsene telsımde ıken hıç boyle bı sorun oluyormuydu

gölgee_65

gölgee_65

Üye
bence su onların yaptıgı baz ıstasyonun da dusunsene telsımde ıken hıç boyle bı sorun oluyormuydu

Adamlar telsim'i aldıklarında ellerinde sadece 5 milyon abone vardı üstelik kimse telsim'e güvenmiyordu çünkü adı çıkmıştı. Vodafone da bu açığı kapatmak için çok hızlı bir şekilde alt yapıyı geliştirmeye başladı. Evet doğrudur adamlar çok kısa bir sürede baz istasyonu sayısını 3-5 katına çıkardı bunu kabul ediyorum ve gerçekten büyük bir başarı ama bu kadar kısa sürede bu kadar baz istasyonu kuran bir operatörün ben baz istasyonu kalitesinden şüphe ederim :hmmm

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Adamlar telsim'i aldıklarında ellerinde sadece 5 milyon abone vardı üstelik kimse telsim'e güvenmiyordu çünkü adı çıkmıştı. Vodafone da bu açığı kapatmak için çok hızlı bir şekilde alt yapıyı geliştirmeye başladı. Evet doğrudur adamlar çok kısa bir sürede baz istasyonu sayısını 3-5 katına çıkardı bunu kabul ediyorum ve gerçekten büyük bir başarı ama bu kadar kısa sürede bu kadar baz istasyonu kuran bir operatörün ben baz istasyonu kalitesinden şüphe ederim :hmmm

Boş buldukları yere koy bazı gibi olmuş ... Abi 3 baz çekiyor burada olsun koy bazı gitsin 4 olsun daha iyi mantığıyla mı yapıldı acaba :D Abi arka sokakta 2 baz çekiyor ? yarına 3 leriz garanti olsun :D :D :D Şakası bir yana dediklerine katılıyorum.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Boş buldukları yere koy bazı gibi olmuş ... Abi 3 baz çekiyor burada olsun koy bazı gitsin 4 olsun daha iyi mantığıyla mı yapıldı acaba :D Abi arka sokakta 2 baz çekiyor ? yarına 3 leriz garanti olsun :D :D :D Şakası bir yana dediklerine katılıyorum.

:kop2: dostum bence gülerek söylediğin şeyler Vodafone için ciddi bir mantık olabilir gerçekten, yani beklerim ve hiç de şaşırmamak lazım :D

m542tf

m542tf

Üye
12 yıldır telsim/vodafone kullanıyorum sıkım yok :allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt