Faturasız VODAFONE GİZLİ TARİFELER

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
VODAFONE GİZLİ TARİFELER
s.a arkadaşlar vodafone ye geçmeyi düşünüyorum

vodafone gizli tarifeleri varmış bittikçe dolan 1gb 19 tl ye
750 dk 1000 sms 2 gb internet

numara taşıyanlar bu tarife pakete geçiş yapabiliyormu bazı siteler geçersiniz bazı sitelerde aboneye özel sms gelince geçiliyor deniliyor
BİMCELL KULLANIYORUM EN FAZLA 2 / 3 GB İNTERNET KULLANIMIM OLUYOR ( 20 GÜNDE 1GB OLMADI DAHA ) VODAFONE EN UYGUN TARİFE HANGİSİ GANİ M 750 DK İLE 2 GB KADAR İNTERNETE GİREBİLİRMİYİM

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Genç tarifelere bir bakınız.
7 GB, 1000, 1000
Sanıyorum aylık tutarı : 25.-TL ve faturalı..
Bugün bir tanıdığım geçiş işlemini başlattı.

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Genç tarifelere bir bakınız.
7 GB, 1000, 1000
Sanıyorum aylık tutarı : 25.-TL ve faturalı..
Bugün bir tanıdığım geçiş işlemini başlattı.

40 yaşında olduğumdan 26 yaş altı tanıdığımda yok ne yapmak mantıklı

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Sizinle aynı soyadı taşıyan ve genç sayılan birinin TC kimlik nosu ile müracaat etmeniz gerekiyor.

33 yaşında birini bulduk kabul etmediler :))

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
genç olmaz bulma imkanım yok 26 yaş ve altında olmak gerekiyor

gizli tarfieler numara taşımada oluyormu

yeumyang

yeumyang

Moderator
Gizli tarifelerde artık sms le geçilmiyor yanımda uygulamasından kişiye özel olarak sunulursa geçersiniz tarife olarak
Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tl veya gani tarifelerinede geçebilirsiniz zaten 3 4 ay kullandıktan sonra Vodafone size özel tarifeler sunuyor ben 5 6 ay önce gecmistim tarifeyi beğenmedim online self servisten tarife degistirmistim 750 dk 1000 sms 2 gb 19 tl ye almıştım sizde tasiyinca bir bakarsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Gizli tarifelerde artık sms le geçilmiyor yanımda uygulamasından kişiye özel olarak sunulursa geçersiniz tarife olarak
Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tl veya gani tarifelerinede geçebilirsiniz zaten 3 4 ay kullandıktan sonra Vodafone size özel tarifeler sunuyor

s.a hocam gani 750 dk ile 2 gb kadar kullanım yapılabilir mi

diyelim 30 saniye facebok girip çıktın gene 1 dk mı düşüyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
s.a hocam gani 750 dk ile 2 gb kadar kullanım yapılabilir mi

diyelim 30 saniye facebok girip çıktın gene 1 dk mı düşüyor
Aleykümselam gani tarifeleri biraz karışık kullanmadan birşey diyemem ücretlendirme nasıl bilmiyorum

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tl mi mantıklı yoksa 20 tlte gani 750 mi benim için en fazla 125 dk konuşuyorum 2gb nete girerim
Aleykümselam gani tarifeleri biraz karışık kullanmadan birşey diyemem ücretlendirme nasıl bilmiyorum

gani 750 tarifeye geçersem baktım 15 / 20 gün kullandım beğenmedim tekrar 23 tl Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb geçiş yapabilirmiyim

numara taşımada 20 tl yükleniyormuş o doğrumu

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bence konuştuğunca internet m daha mantıklı gani 750 nin ucretlendirmesi nasıl olur bilmiyoruz 2 gb kullanılır mı belli değil zaten taşıdıktan sonra tarife bulunur 1 2 ay kullandıktan sonra tasiyinca online self servisten bakarsın daha uygun olursa gecersin

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Bence konuştuğunca internet m daha mantıklı gani 750 nin ucretlendirmesi nasıl olur bilmiyoruz 2 gb kullanılır mı belli değil zaten taşıdıktan sonra tarife bulunur 1 2 ay kullandıktan sonra tasiyinca online self servisten bakarsın daha uygun olursa gecersin

genelde vodafone nin çekim gücü bimcell çekim gücünden daha iyi mi internet sıkıntı konuşmada kesilmeler oluyor bimcell de biraz ondan geçmek istiyorum

yeumyang

yeumyang

Moderator
Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb 23 tl mi mantıklı yoksa 20 tlte gani 750 mi benim için en fazla 125 dk konuşuyorum 2gb nete girerim

gani 750 tarifeye geçersem baktım 15 / 20 gün kullandım beğenmedim tekrar 23 tl Konuştuğunca internet m var 750 dk 1000 sms 2 gb geçiş yapabilirmiyim

numara taşımada 20 tl yükleniyormuş o doğrumu
Numara taşıdıktan sonra 30 gün içinde tarife degistirirseniz geçebilirsiniz zaten 20 TL ye 750 dk aliyorsunuz

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Turkcell Vodafone çekim gücü hemen hemen aynı internet için birşey diyemem bulunduğun bölgeye göre değişir ama türktelekom dan iyidir

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Vodafone çekim gücü hemen hemen aynı internet için birşey diyemem bulunduğun bölgeye göre değişir ama türktelekom dan iyidir

4,5g çekiyor ama 2 diş çekiyor hızlıda değil
çoğu kişi vodafone avea dan daha iyi çekim gücü diyor hiç kullanmadığımdan bilemedim siz vodafone mi kullanıyorsunuz

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bende ikiside var Turkcell Vodafone öncelik olarak Turkcell i kullanıyorum vodafoneyi arada kullanıyorum yedek olarak çekim olayı bölgeden bölgeye değişir ama genel anlamda turktelekomdan iyidir

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Bende ikiside var Turkcell Vodafone öncelik olarak Turkcell i kullanıyorum vodafoneyi arada kullanıyorum yedek olarak çekim olayı bölgeden bölgeye değişir ama genel anlamda turktelekomdan iyidir

lg g3 telefonum serviste arızalı olduğundan

bimcell ile eski telefonda 4,5g uyumlu değil hız testi yaptım
3g hıztesti sonuç evin içinde
download 4,28
upload 3,82 çıktı sonuçlar kötümü sence

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bence kötü ama model de önemli

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Bence kötü ama model de önemli

samsung galaxy i 8552 model telefon evin içinde yapıldı hız testi

numara taşıma yaptım diyelim beğenmedim 1 ay yada 40 gün sonra başka operatöre numara taşıma yapılıyormu illaki belli bi süre beklemek mi gerekiyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
Ben Turkcell 3g ile download 16 upload 4.50 alıyorum evin içinde

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Hız testinde telefon hızıda önemli telefondan telefona hızlar değişir evet taşıyabilirsiniz sadece yeni hatlarda 90 gün kalma şartı var

• Beğen

Üst Alt