Vodafone Freezone 500 dk 5000 sms 3 gb(2+1)19 tl

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Freezone 500 dk 5000 sms 3 gb(2+1)19 tl
500 dakika 5000 SMS 3 GB (2 GB + 1 GB akşamdan sabaha) 19 TL ESNEK 19TL yaz 7000’e gönder. Bu tarife 7-25 yaş arası bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.
* Bu tarifeden son 30 günde numarasını taşıma veya yeni bir hat alarak gelen aboneler yararlanabilir.
* Aboneler bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.
* Bu tarife, Aksamdan Sabaha Kampanyası'na dahil edilmiştir ve tarifeyle birlikte yasayan ve her gün 21:00-09:00 arasında kullanılabilen toplam 1 GB internet tanımlanmaktadır. . Kampanyanın tüm şartları bu tarife için geçerlidir.

• Beğen
Tepkiler: bulut6842 ve 3ayram

blastx

blastx

Üye
Çok saçma fakat bu kod çalışmıyor ve müşteri hizmetlerinin konu hakkında hiçbir bilgisi yok

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rezalet bir şirket. Herşeyleri ile beş para etmezler. Bugün Turkcelli oldum kafam rahatladı. Müşteri Hizmetleri ile kaç kere telefonda kavga ettim Allah bilir. Aklı olan Vodefone kullanmaz. Zaten haftalık verdikleri paketlerde ortada. 1 günlük 250 MB internet.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Çok saçma fakat bu kod çalışmıyor ve müşteri hizmetlerinin konu hakkında hiçbir bilgisi yok
Tarife yeni çıktı o yüzden bilgileri olmayabilir sitelerinde ayrıntılı bilgi var yukarıda link paylastim

Üst Alt