Faturasız Vodafone gençler için en ucuz tarife

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone en uygun tarife saçma güzel 4 GB tarifesi faturasız numara tasimayla gelenler için geçerli heryone 750 dk 250 sms 4 GB internet 22 TL tarife 7 25 yaş arsinda kullanıcılar için geçerli tarifedeki 2 GB seçeceğiniz pakette geçerli *Saçma Güzel 4+ tarifesindeki aboneler tarifeye giriş talebini yaptıktan sonraki ilk 12 ay (365 gün) içerisinde tarife
kotasına ek 2GB geçerli aşağıda belirtilen 2GB Gamer Paketi,2GB Müzik Paketi ya da 2GB Sosyal Paketinden yalnızca bir
tanesini seçip ücretsiz olarak maksimum 12 ay boyunca kullanabilirler. Bu sürenin bitiminde abonenin seçtiği ek paket
abonenin üzerinden silinir. Aşağıda belirtilen paketlerin maksimum 12 ay boyunca içeriklerinin yüklenebilmesi için
abonenin her ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir ayrıca kotadan yemeyen WhatsApp hediye
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, van_helsing7677 ve Ozan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt