Faturasız / Faturalı Vodafone Faturalı Avantajlı Mı

Sponsorlu Bağlantılar

sinankoca60

sinankoca60

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Faturalı Avantajlı Mı
Arkadaşlar merhaba beni bugün vodafone dan aradılar ve faturalı hatta geçersem tarifelerden yarı fiyata yararlanacagimi vs gibi şeyler söylediler ancak ben faturalı hat hakkında pek bi bilgiye sahip olmadigim için olumsuz yanıt verdim sizce hattimi faturasiza geçirmeli miyim ? Avantajlı olur mu bilenler yardımcı olursa sevinirim..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Vallahi artık tüm operatörlerin Faturalı'ları, ön yükleme göre çok daha ucuza geliyor.

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Evet daha avantajlı bahsediyorlar ama fatura meblağı taahhüt edildiği gibi gelmediği için aslında onlar avantajlı ve çıkarken gelen tekrar tekrar saçma sapan faturalar gönderdiler mi uğraş dur. Faturalı da faturasız gibi başka operatöre çıkıp gidemiyorsun. Son bi fatura diye iki fatura gönderdiler bana ve şikayetvar vs. ile 2. fatura iptali için göbeğim çatladı. Ve vodafone da söyledikleri 29 tl. belki 12 ayda birkaç kere geldi. Diğerleri 3-5 tl farklı geldi. Onlarda biliyor 2-3 tl için kimse uğraşıp durmaz. Zaten bir saatte ulaştığın m.Hizmetleri bir sürü saçmalıkla daha da daraltıyor.
Aman sakın kardeşim faturalı olma. Ben yıllarca boşuna ömrümden yemişim. Faturasız hayat ne rahatmış.

• Beğen
Tepkiler: sinankoca60 ve Dogus Pertez

Üst Alt