Faturasız Yeni Vodafone Faturasız Hat Alanlar İçin 27 GB Hediye 27 TL


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Yeni Vodafone Faturasız alanlara ilk ay 27 ay gb hediye ve sonraki 2 ay için ise 27 gb sadece 27 tl
İlk ay ücretsiz
Yenilenen 7GB kampanyasının detayları şu şekildedir:
--Faturasız yeni hat aldığnızda 7GB'li faturasız yenilenen 7GB tarifesi hattınıza tanımlanır. Tarifenizi ücretsiz 1ay boyunca kullanabilirsiniz.
--Sonraki aylar için tarife ücreti 27 TL'dir.
--20 GB internetli hoşgeldin 20 GB paketi 3 ay boyunca tarifenize olarak hediyedir. Hediye GB'larınızı alabilmeniz tarife içeriklerinizin yüklenmiş olması gerekmektedir.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt