Vodafone cepneti kaldırdı ben başka bir durak buldum :)

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Kardeş benim kaldigim yerde adsl yok. ve netbookum var. devamli geziyorum o yuzden boyle kullaniyorum. hem cepte, hemde pc'de iyi oluyor. hiz konusunda sikintim yok sadece 39 tl butceyi yoruyor. biraz daha düzene sokulmasi gerekir bu fiyatlarin.

SeRKaNCa16

Üye
turkcell kullanıcılarını hıc bır zaman dusunmedı sımdıkı oldugu gıbı

MRat.YGin

MRat.YGin

Üye
Van gelin size turkcell sınırsız internet verim boş yere çile çekmeyin

PROTON1

PROTON1

Üye
Artık cepten internet yalan oldu.Yıl geçtikçe internet konusunda fiyat indirimine gideceklerine zam yapıyorlar

Dumbledore

Dumbledore

Üye
En son durak Turkcell,paketleri çok pahalı ama kaliteli internet sunuyorlar.

adepsi_11

adepsi_11

Üye
​Hepsinin köküne kibrit suyu hepsi aynı

15097

15097

Üye
günde sadece 50 mb kullanım hakkı olması kötü.ama kotayı çok harcamazsın iyi denilebilir.

sevda367

sevda367

Üye
ag400xl

ag400xl

Üye
turkcell vodafon agız birligi yapmış gibi fiyatları çok pahalı tutuyorlar avea yine biraz el insaf davranıyor bu internet fiyatları neden bu kadar pahalı anlayamadım internete millet girince şebekeler benzinmi yakıyor yoksa daha çok elektirikmi harcıyor bir yetkili keşke cevap verse bu sorularıma.

phasan

phasan

Üye
turkcell vodafon agız birligi yapmış gibi fiyatları çok pahalı tutuyorlar avea yine biraz el insaf davranıyor bu internet fiyatları neden bu kadar pahalı anlayamadım internete millet girince şebekeler benzinmi yakıyor yoksa daha çok elektirikmi harcıyor bir yetkili keşke cevap verse bu sorularıma.
Arkadaslar intertet paketleri ucuz cogu vergi