Vodafone cepneti kaldırdı ben başka bir durak buldum :)

Sponsorlu Bağlantılar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cepneti kaldırdı ben başka bir durak buldum :)
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Vodafone aylık sınırsız cepneti kaldırdı. Malum diğer paketleri de ateş gibi yakıyor. Ben şahsım adına Turkcell genç plus tarifesine geçecem hem heryöne 5 dakka 50 kuruş (üstelik ilk 10 saniye bedava) hem de günde 50 kuruşa 50 mb internet veriyor. Yani kısaca ayda 1.5 gb internet 15 tl'ye geliyor üstelik hız düşmüyor ve Turkcell kalitesiyle. Nasıl iyi düşünüyor muyum? :D :D

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Her ay en az 20 TL düzenli yükleyeceksin 10 DK 50 kuruş yerine 5 DK 50 Kuruş ödeyeceksin. Hemde her ay TL yüklemen gerekecek 1 ay 5 DK 50 kuruş için. Sonra her ay 15 TL sadece ye 1,5 GB gayet uygun ama her ay 15 TL ni oraya ayırmak isteyecek misin ? İnternet paketleri fiyatlarına bakarsan şuan Turkcell ve Vodafone arasında fark yok ...

Burak

Üye
turkcelliyim ve internet paketleri iyi degil.
Pahalı

----------Eklendi @ 00:54:16 ---------- Yazıldı @ 00:53:51 ----------

ayrıca kotalar düşük çabuk doluyor

• Beğen
Tepkiler: Galaxy Acee
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız baktım şu an Vodafone ile Turkcell internet paketleri tamemen aynı olmuş sanki aynı elden çıkmış gibi ve ben 15 tl her ay internete veremem galiba :(
şu an tek yapmamız gereken şey beklemek. Avea 1 gb 9 tl'ye vermekle bir adım önde ama o da 3G'den kaybediyor. her zamanki gibi yine dünyadaki en pahalı operatörler Türkiye'de :(

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Haklısınız baktım şu an Vodafone ile Turkcell internet paketleri tamemen aynı olmuş sanki aynı elden çıkmış gibi ve ben 15 tl her ay internete veremem galiba :(
şu an tek yapmamız gereken şey beklemek. Avea 1 gb 9 tl'ye vermekle bir adım önde ama o da 3G'den kaybediyor. her zamanki gibi yine dünyadaki en pahalı operatörler Türkiye'de :(

Aslında şuan tüm operatörlerin taktiği şudur ; Yıl sonuna aynı zamanda yeni yıl başına yaklaşıyorlar. En çok kar elde eden şirket olmak istiyor hepside. Ve yıl bitmeden son bir kaç ay kala vurgun yapmak isteyeceklerdir. 2 ay içinde kazanabileceklerinin en fazlasını kazanmak isteyecekler. Bu yüzden bazı kampanyalardan cayıyorlar ve bazılarında ücret değişikliği yapıyorlar. Farkederseniz son 2 aydır Vodafone senle ben paketlerinde sistemsel sorun var diyorlar :D inandınız mı ? Adamlar bir numarayla 1800 DK 9 TL ye konuşmanı istemiyorda ondan ... Bunlar bahane arkadaşlar amaçları son bir kaç ay kala vurgun yapmak ve fazla kar etmek...

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Inşallah bu son iki ayda kalır da yeni yıla yeni paketlerle gireriz :D

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Inşallah bu son iki ayda kalır da yeni yıla yeni paketlerle gireriz :D

Yeni yıl ile göz boyama ile pakeler devreye girer ve belli bir kitle şirkete çekildikten sonra yine aynı şekilde fiyatlar ve paketlerde kısıtlamalara gidilir : ) bu böyle gider ... :) aksi taktirde bunca yıl bir çok şey çok uygun fiyatlı olurdu ...

phasan

phasan

Üye
ınsallah yeni kampanya çıkar

ilo53

ilo53

Üye
aveada 2gb 12tl olmasi lazm kampanyada yanls hatrlamyosam.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
aveada 2gb 12tl olmasi lazm kampanyada yanls hatrlamyosam.

Avea'nın Faturasız ceptelefonu internet paketlerinde 2G mevcut değil.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
ben hala vodofon cepnet kullanıyorum

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
en iyisi avea 1 gb 9 lira

phasan

phasan

Üye
vodafone cepnet yenı üye alımı yapmayacak üyeligi olanların uyelıgı devam edecek

G-maxicep

G-maxicep

Üye
arkadaslr ben vodafone 7.99 tl ye hala sınırsz kullanıyorum D

askci74

askci74

Üye
Turkcellin internet paketlerini ben beğenmiyorum. Ben halen aylık cepneti yeniletiyorum halen rahatım :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Vodafone aylık sınırsız cepneti kaldırdı. Malum diğer paketleri de ateş gibi yakıyor. Ben şahsım adına Turkcell genç plus tarifesine geçecem hem heryöne 5 dakka 50 kuruş (üstelik ilk 10 saniye bedava) hem de günde 50 kuruşa 50 mb internet veriyor. Yani kısaca ayda 1.5 gb internet 15 tl'ye geliyor üstelik hız düşmüyor ve Turkcell kalitesiyle. Nasıl iyi düşünüyor muyum? :D :D
bende gelicem

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Kardeş iyi güzel düşünmüşsünde, avea'da zaten 1 GB 9 lira, aveayi tercih etsen daha mantıklı olurdu. Kaldı ki günde 50 MB bilgisayardan kullanan biri için hiç yetmez. 1 GB paketin tek seferde olması lazım, güne kaldıysa yandık.. Vodafone Cepnet paketini bence tekrardan bir düzene sokmalı. Hızı biraz yüksek olsun, kotasız yerine 6 GB veya 7 GB kota koysun (bu kota meselesi aylık cepnet'in kapanmasını sağlamıştır, aylık 22 GB kullanan birine şahit oldum çünkü.. yuh dedirtir insana) ve ücreti 10 - 12 tl civarında olsun. hem iyi hizmet alırız, hemde operator zarara uğramaz.. Kendim turkcell 4 GB 39 tl olan internet paketini kullanıyorum, hız konusunda memnunum. ama fiyatı fazla geliyor, öğrenciyim. telefonu usb modem olarak tanıtıp kullanıyorum ama 39 tl öğrenci bütçesini yoruyor..

TheCower

TheCower

Üye
Oha be kardeşim o 39 lira nete verilir mi? taahhütlü telefon alınır o fiyata. On ayda 400 lira yapar. Ben bir yıl boyunca en fazla 25 vermişimdir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş iyi güzel düşünmüşsünde, avea'da zaten 1 GB 9 lira, aveayi tercih etsen daha mantıklı olurdu. Kaldı ki günde 50 MB bilgisayardan kullanan biri için hiç yetmez. 1 GB paketin tek seferde olması lazım, güne kaldıysa yandık.. Vodafone Cepnet paketini bence tekrardan bir düzene sokmalı. Hızı biraz yüksek olsun, kotasız yerine 6 GB veya 7 GB kota koysun (bu kota meselesi aylık cepnet'in kapanmasını sağlamıştır, aylık 22 GB kullanan birine şahit oldum çünkü.. yuh dedirtir insana) ve ücreti 10 - 12 tl civarında olsun. hem iyi hizmet alırız, hemde operator zarara uğramaz.. Kendim turkcell 4 GB 39 tl olan internet paketini kullanıyorum, hız konusunda memnunum. ama fiyatı fazla geliyor, öğrenciyim. telefonu usb modem olarak tanıtıp kullanıyorum ama 39 tl öğrenci bütçesini yoruyor..

Kardeş Avea 1 gb interneti 14.5 tl yaptı ve ben mobil interneti mobilden kullananan kişilerden biriyim :D
Aylık 1 gb bana yeter de artar bile :)