Vodafone Cepnet Takılmadan Video İzleme [YouTube]

• 9 Kasım 2010
  • 14700 Okunma
  • 5 Cevap

1. Evet arkadaşlar Youtubeden takılamdan video izlemeyi anlatacağım
    Anlatacağım konu alıntıdır ve bir kaç değişiklik yapılmıştır...

İlk önce aşağıdaki programı indirelim [İndireceğimiz program rtsp uzantılı video oynatıcısıdır.]
    VideoLAN - VLC media player - Open Source Multimedia Framework and Player

Bu programı indirdikten sonra DNS ayarlarımızı şu şekilde yapalım

Yeğlenen Dns Sunucusu 8.8.8.8
    Diğer Dns Sunucusu 8.8.4.4

Daha sonra tarayıcımızdan m.youtube.com adresine giriyoruz

Youtubede izlemek istediğimiz videoya watch videoyu yeni sekmede açıp url adresini kopyalıyoruz.

İndirmiş olduğumuz video oynatıcı programını açıyoruz

Medya>Ağ Akıcı Aç deyip url adresini yapıştırıp Oynat dedikten sonra videomuz açılmış olacaktır

NOT : İLK 15-30 sn. video takılabilir daha sonra video kalite düşük olsa bile takılmadan izlenmektedir...

Yazan: abcd17
    middleboy76 bunu beğendi.
  2. ben bunun quick time player li olanını konuda paylaşmıştım. :) senin playerle de deneyecem ama... emeğine sağlık.

3. bende şu hatayı weriyor :S D:/VLC-11~1.EXE C:/DOCUME~1/ADMINI~1/LOCALS~1/Temp/. Başlatma için gereken bir geçici dosya oluşturulamadı ya da yazılamadı Dizin yolunun var olmasını ve disk alanının hazır olmasını sağlayın.Uygulamayı bitirmek için kapatı seçin lütfen bana yardım edinn :S:S

4. olmadı

5. Bunu çok daha önce denemiştim ama olumlu sonuç alamadım hala takılıyor...

6. Telefondan takılmadan video izlemek isterseniz m.opera 11 kurdukdan sonra m.youtube sayfasından izleyin hiçbir takılma vs olmuyor ama arkadaşın dediği gibi kalitesi biraz düşüktür.

Yüklüyor...
15/11/2018 - 13:56