Vodafone Bedava TV Linkleri 13.05.2013 Bulundu.

Konu Sahibi
Vodafone Bedava TV Linkleri 13.05.2013 Bulundu.
TL Yokken girin ben öyle girdim. [Telefonunuzun tarayıcı kısmına yazınız] 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /1 212. 65. 154 .21 /wap /xhtml channelpagemtv / live /2 Sondaki sayı var 1'den 15 kadar yazın farklı kanallar açılır. Boşluğu sil link gönderemiyorum. Hiçbir yerde yok sadece burada paylaşıyorum saygılar.

xhtml ile channelpagemtv arasinda ne var?

bunu doğru dürüst yazsaniz iyi olurdu :d

çalışmıyor voda önlemini almış.

İzlemek istediğiniz Kanal D kanalı, aşağıda belirtilen Mobil TV paketleri içerisindedir.Kanal D kanalını izlemek için lütfen aşağıdaki paketlerden birine abone olunuz.Paket isimlerinin üzerine tıklayarak,abonelik sayfalarına gidebilirsiniz.Standard PaketNTV TRT Çocuk Vodafone Show TV Mehtap TV Star Samanyolu TV Euronews Kanal Türk TRT 6 TRT Avaz CNN Türk Kanal 7 Kanal 24 TRT 1 Samanyolu Haber Yumurcak TV Kanal D Haber Türk Kral TV TRT Okul Süper PaketTRT Çocuk NTV Akıllı TV Show TV Mehtap TV Samanyolu TV TRT Belgesel TRT Avaz TRT Müzik Kanal 7 Dream Türk Samanyolu Haber Yumurcak TV Haber Türk Kral TV TRT Okul Vodafone NTV Spor TRT Türk Dream TV SonyMusic Star Euronews Kanal Türk TRT 6 Number One CNN Türk TJK Mobil TV CNBC-e Kanal 24 TRT 1 Behzat Ç. Kanal D Power Türk TRT Spor NR1Turk Mobil TV

Bende vodofone live açılmıyor ne yapmam gerek ?

DosTKaM

Üye
Kardeş Linkleri Biraz Düzgün Girseydin DAha Güzel Olucaktı.

- - - Eklendi - - -

İndirme Başarısız Desteklenmeyen Dosya Türü Karşıma Çıkıyor. Konu Kilit.