vodafone aylık cepnetliyim fakat pcden nete bağlanamıyorum?

 • 2 Kasım 2010
 • 4964 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. samsung s5620 telimle pc üzerinden internete bağlanamıyorum telefonu pcnin modem olarak görmesi için ayar yapmak gerekiyormuş nsl yapılıyor kullanan arkadaşlar acil yardımcı olurmusunuz?
   


  Yazan: seval_ank86
 2. samsung pc studio programını indirmen gerekiyor. eğer telefonun yanında cd verdilerse onun içinde vardır. yoksa samsungun sitesinden indirebilirsin.
   
 3. aslında pc süıt gibi benzer pro lara hiç gerek yok bir tane tak çalıştır bulutut alınız 10tl civarı takın pc nize sonra uyumlu tel inizin internet paylaşım menüsünden bulutut pan seçeneğini seçin zaten teliniz pcnizi otomatik görür bağlan diyin tamamdırrr ooohhh nerahattt
   
 4. evet arkadaşa katılıyorum bluetooth ile de bağlanabilirsin. yok ben bluetooth ile bağlanmak istemiyorum dersen kablo ile de bğlanabilirsin şöyle:
  1) kablunu pc ye bağladıktan sonra ağ bağlantılarına git sağ tıkla yeni bir bağlantı oluştur orda çevirmeli bağlantı seceneğini seç. sonra karşına kullanıcı adı telefon vs çıkacak. telefon olarak * 99# yazıyorsun kullanıcı adı vodafone yazıyorsun şifre ve diğer ayarları boş bırak ve bağlantı sihirbazını sonlandır. artık telefonu modem olarak pc ye tanıttın şimdi bağlanabilirsin ( bu anatım xp içindir)

  eğer işletim sistemin win7 ise başlat>denetim masası ağ ve internet diyorsun ağa bağlan ve ordan çevirmeli bağlantıyı seç. yukarıda olduğı gibi kullanıcı adı ve tel numarayı aynı yazıyorsun şifre kısmını boş bırakıyorsun. biraz uzun oldu ama sanırım anlatabildim

  Not: bu işlemleri yaparken telefonun kablu ile pc ye bağlı olması gerekiyor
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 04:39