vodafone 945 oyun ve program

Sponsorlu Bağlantılar

metto3437

Üye
    Konu Sahibi
vodafone 945 oyun ve program
vodafone 945 için oyun ve program paylaşabilirmisiniz varsa birde bu telefonla internette video izleniyormu.

umutada

Üye
Arkadaşım ben telefonda java göremedim ama bazı sitelerde oyun çalıştırıldığından bahsedilmiş:hmmm

sehzadeapo

Üye
oyuutube videolarında bir sürü oyun var arkadaşlar real soccer 2011 inden assassins e kadar bir sürü oyun...bend e yeni alıyorum o telefonu umarım memnun kalırım

şazenuş

şazenuş

Üye
Bu cihazda android 2.1 yüklü.o yüzden android için olan oyunlarin birçoğunu oynar.

Micro-Maniac

Üye
Burdaki oyunların %90ını çalıştırıyor. Ben kullanıyorum çokta memnunum :)

metto3437

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

sehzadeapo

Üye
Dostum oyunları denediysen brother in arms 2 ve modern combat 2 yi de denedin mi acaba ? Kaldırıyor mu ve ekran bir sıkıntı oluyor mu ? Bilgi verebilirsen çok sevinirim.Bir de yüklediğin ve keyif aldığın oyunları yazarsan bir kaçtne önerebileceğin çok memnun oluruz :)

0flumafia

Üye
arkadaşlar bu telefonda ki oyunları hafıza kartına nasıl yüklüyoruz acaba bir oyun yükleye bildim yeterli hafıza yok diyor yardımcı olursanız çok seviirim.

binboabull

Üye
telefon çok kullanışlı bedavaya gelen bir telefona göre çok kapsamlı

bir sürü android oyun var bilginize...

ali8914

Üye
arkadaşlar bu telefonda ki oyunları hafıza kartına nasıl yüklüyoruz acaba bir oyun yükleye bildim yeterli hafıza yok diyor yardımcı olursanız çok seviirim.

aynı sorunu ben de yaşıyorum. birkaç program kurduktan sonra yeterli hafıza yok diyor. sd karta yükleme seçeneği de vermiyor, direkt telefonun hafızasına kuruyor. sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın. şimdiden teşekkürler...

ibo_Star

ibo_Star

Üye
aynı sorunu ben de yaşıyorum. birkaç program kurduktan sonra yeterli hafıza yok diyor. sd karta yükleme seçeneği de vermiyor, direkt telefonun hafızasına kuruyor. sorunun çözümünü bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın. şimdiden teşekkürler...
Bir Zahmet Su Konuya Bakarsanız Anlayacaksınız.Link

emrepreston

emrepreston

Üye
arkadaşlar vodafone 945 i turkcelle kullanabilir miyim ? şimdiden çok teşekkür ederim :)

serhat1763

Üye
vodafone 945 oyunları

msuha

Üye
arkadasım bu telefon bılgısayar gıbı dusun.c: kısmı tel hafızası d: kısmı sdkart dıye dusun.
sdkart a yukle pogramı kur dedıgınde tel hafızasına kuruyo.yanı ben de kullnıyorum yaklasık 20 tan program ve oyun var ama hala 60mb bos yer var ve 2-3 tane de navıgasyon yukluyecegım.demek ıstedıgım tel hafızasına bı sey kaydetme resım muzık vs.

cityman06

Üye
kardeş turkcellı de calıstırıyo calıstırmassa oyunuı kırıolar turkcelde bağlanıo

izaca

Üye
ben telefonuma oyunu indiriyorum ama açmıyo ndn olabilir bana yardımcı olabilir misiniz?

A.F.K

A.F.K

Üye
ya en iyisi applaneti indirin ordan modern combat 2 yide yüklersininiz direk hafızaya herseyi de yüklersiniz

huseyinceli

Üye
vodafone 945 için msn programı varmı

traffics

traffics

Üye
Ama kardeş oyunları yükleyince sd card dosyaları da gerekio :/

dejavu_2372

Üye
wodafon 945 için msn ve ceşitli poğramlar mevcut biraz araştırsan bulursun ...çalşılan tam ekran oyunlar [nfs shift]---[raging thunder]---[pes 2011]--[fifa10]--[worms]-[gameloft Gt racing]

Üst Alt