Vodafone 5 GB Kotalı İnternetim Var Kotada kullanmadığım Halde Birden İnanılmaz Artış Oldu ! DESTEK

• 7 Mayıs 2011
  • 2925 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar 5 GB kotalı vodemnet kullanıyorum. Teknosa kampanyasında almıştım. Bugün internette face msn felan yaptım sonra çıktığımda kotamı kontrol ettiğimde 800 MB felandı bu ayki kullanımım... Daha sonra akşam bi iki saat sonra bi daha açtım laptopu internete bağlan dediğimde sınırı açtınız ama devam etmek istiyormusunuz diye bir yazı çıktı. KULLANIMI GÖRÜNTÜLE DEDİĞİMDE ŞOK OLDUM. Ben kullanmadığım halde kotam yaklaşık 9 GB gözüküyor... ( ki kullansam bile bikaç saat içinde 8 GB internet nasıl kullacaksam artık ! download bile edemem 2 saat te o kadar... ) Şimdi ne kadar fatura gelir acaba ? Yada programdamı bi yanlışlık var ? Napabilirim , müşterili hizmetlerini aradım onlarda tam net birşey söyleyemedi...
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: nopaniq
  2. Aşım ücreti ne kadar bilmiyorum ama, program yalan demez. Facede video falan izlemişsen normaldir.
    Ama şunu belirteyim ki 4gb aşım ücreti çok fazladır. 20MB 1tl dir, hesap edin artık . 200tl aşım ücreti + paket ücreti :(

3. Ben video felan izlemedim, ama izlesemde 2-3 saat içinde 8 GB Kota hayatta artırmaz diye düşünüyorum... Bu arada %80 kullanım dolduğunda yani kota 4 gb olduğunda vodafone sms atıyor, dikkat edin kotayı aşacaksınız diye. Öyle bir sms de almadım, bu yüzden diyorum acaba program mı sapıttı diye... :/ Kullanmadığım halde vodafone bende 200 lira alamaz !

----------Eklendi @ 21:34:41 ---------- Yazıldı @ 21:03:07 ----------

Hem en fazla 2 gb aşıma izin veriliyor diye biliyorum. sonra nete bağlanamıyoruz... Bu konu hakkında bilgisi olanlar lütfen yardım edin...

4. en fazla 60 tl verırsın fatura stop ozelligı sayesinde 60 ta kalır nete yavas gırersın ama fatura kesım tarihine kadar

5. Fatura Stop özelliği diye çok güzel bir uygulama var diye biliyorum. Eğer aylık belirli bir TL'Yi geçerseniz ondan sonra yaptığınız girişler ücretsiz oluyor. Ama dikkat etmeniz gereken durum 10GB&#8217;dan sonra adil kullanım özelliği devreye giriyor ve hızınız 512kb&#8217;a düşüyor... DOĞRUMUDUR ARKADAŞLAR ?

6. ben 10 gb asmıstım 60 tl geldı

7. Sağol Kerim. Ama şuan internet hala eski hızında olduğuna göre, programda yanlışlık var heralde ya,

8. demekki zaten ayın 1 ve 31 arası gosterıyo oda sacma ya neyse

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 05:15