vodafone 4g 2013 gelecek miş!!!

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 4g 2013 te gelecek bakalım nasıl olacak

punisher123

punisher123

Üye
Şuanki 3g ihtiyaçları karşılamaya yeterli,ama kullanamıyoruz,kullandırmıyorlar,Niye 4g gereksin ki..

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bence 4g çok gerekli millet 5g kullanıyor bi,z daha 3g kullanıyoruz bence 2013 bile geç 2012 de gelse 4g iyi olcak

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
ne 4G si yaaa?!!! Daha 3G bile heryerde yok sadece il ve ilçelerde var. Biz hâlâ 2G kullanıyoruz. Önce heryer 3e geçsin

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ora ankara bir de burdur gibi kucuk bir sehre gel bakalım sadce il merkezinde var
kardes tamam ben ankaraya bısı demıyıorum ama nevsehırın koylerınde 3g var nevsehır buyuk bır ıl degıl sonucta

mstf_l

mstf_l

Üye
kardes tamam ben ankaraya bısı demıyıorum ama nevsehırın koylerınde 3g var nevsehır buyuk bır ıl degıl sonucta
Nevsehir merkezine yakın koylerindedir o hem heryerinde olsa ne olur daha burdurun aydının ilcelerinde yok diyorum

Dark_Skill

Dark_Skill

Üye
Nevsehir merkezine yakın koylerindedir o hem heryerinde olsa ne olur daha burdurun aydının ilcelerinde yok diyorum

talep olmazsa olmaması doğal ama büyük ihtimalle 4G büyük şehirlere gelirken 3G de edge gibi her yerde olur..

Bu arada belki 4G gelince cepnette 3G hızında olur :ehe

• Beğen
Tepkiler: phasan
mstf_l

mstf_l

Üye
talep olmazsa olmaması doğal ama büyük ihtimalle 4G büyük şehirlere gelirken 3G de edge gibi her yerde olur..Bu arada belki 4G gelince cepnette 3G hızında olur :ehe
İnsallah kardesim insallah

• Beğen
Tepkiler: phasan
gazel14

gazel14

Üye
hadi bakalım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Nevsehir merkezine yakın koylerindedir o hem heryerinde olsa ne olur daha burdurun aydının ilcelerinde yok diyorum[/QUO
köyün merkeze uzaklıgı 30 km

----------Eklendi @ 22:58:26 ---------- Yazıldı @ 22:57:04 ----------

talep olmazsa olmaması doğal ama büyük ihtimalle 4G büyük şehirlere gelirken 3G de edge gibi her yerde olur..

Bu arada belki 4G gelince cepnette 3G hızında olur :ehe

insallah

NewSoldier

NewSoldier

Üye
en iyisi her sene olduğu gibi bedava interneti bekleyelim :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4g gelsede iyi olur

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
bence fiyat baya artar.Vodafonenin şuan paketleri çok pahalandı bakalım hayırlsı olsun :pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro::pro:

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
iyi olur nete jet hızında gireriz 3.5 g de işimizi görüyor aslında

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
gelsin artık

phasan

phasan

Üye