Haber VLC Uygulaması Mağaza'da!

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
VLC Uygulaması Mağaza'da!
Şu an hataları mevcut olduğu için beta olarak kullanıma sunuldu ve sadece önceden betaya kaydolanlar indirebiliyor.

04/01/2015:

05/12/2014:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: byibo, og1907 ve RetaXter

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Deneyelim bakalım

remzi33

remzi33

Üye
Hadi hayırlı olsun :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Test ettim. Videolar hiçbir şekilde oynamıyor. Kasa kasa takıla oynuyor ayrıca ses çıkmıyor

• Beğen
Tepkiler: emz
alasulumurat

alasulumurat

Üye
Evet müzik dosyalarında da ses çıkmıyor.

braayn

braayn

Üye
Uygulama çok güzel sadece resimlerini görebildim:) kobay değilsin kuramazsın dediler.sustum oturdum.

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
m542tf

m542tf

Üye
Video oynatamayan bir video oynatıcı çok iyi olmuş. :ehe

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, dark_13, YkPkY ve 1 kişi daha
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Video oynatıcısı değil, bildiğin resim slayt uygulaması yapmış adamlar :ehe

• Beğen
Tepkiler: dark_13, Aybin.Kilic ve saynesim
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Müzikten ses gelmiyor. Maşallahı var :)

erndrdyk

erndrdyk

Üye
Uygulamayı indirme izniniz yok diyor bana ama

emz

emz

Üye
Başımıza taş yağacak. Bugün çok dikkatli olun. Yan etki yapabilir VLC. Normal bir durum değil ne de olsa. İlk günü atlattıysanız gerisi kolay.

emz

emz

Üye
Ha bu arada video oynatışı müthişmiş sanırım. Hani bunlar bitirmişti? Ne oldu şimdi?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
En azından indirilecek bir şey koymuşlar mağazaya :kıskıs:
Yavaş yavaş düzeltirler.

• Beğen
Tepkiler: emz, kamil5028347 ve GianniInfantino
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: windows mağaza içinde gelmiş

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Adamları tebrik etmek lazım, 2 yılda ulaştıkları nokta süpermiş. :P
Aslında düşündüm de abi asıl Microsoft'u tebrik etmek lazım. Galiba dünyanın en zor programlamasını yazmışlar. Demekki Windows Phone için uygulama yapmak için ileri derecede programlama bilmek yetmeyecek, konusunda uzman olmak gerekecek. (Bir uygulama yapmak için ne gibi araçlar sunuluyorsa artık) :P

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Dalga geçer gibi program yapmışlar böyle betamı olur ne ses var ne doğru düzgün çalışıyor bunu yaparken kafaları güzeldi galiba

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
şimdi betanın amacı yaşanan sıkıntılar ile ilgili geri bildirim almak di mi? adamlar videoların teklediğini, seslerin çıkmadığını görmemiş, bizim görüp bunu bildirmemizi mi bekliyorlar??
1546521 adet yeni mailiniz var;
Konu: VLC Beta Geri Bildirimi
Geliştiricilerden yorum: Alla alla öyle miymiş? biz hiç farketmemişiz?!?!?@@?!@!?!?
bence bunların elinde kendi uygulamalarını deneycek bi WP telefon bile yoktur, ondan direk yazıp (2 yılda(!)) beta diye vermişler bekliyorlar

dakamon

dakamon

Üye
Wp için uygulama yazmak androide yazmaktan kat kat daha zor meşakatli. Android java dilini kullanıyor ve en çok bilinen en çok kullanılan ve basit bir programlama dili. Bu yüzden tercih ediliyor. Aynı uygulamayı wp için yazmak isteseniz belki yüzlerce satır daha fazla kod girmeniz gerekebilir. Bide ms geliştiricilerden istediği bazı şartlar var bunlarda bağımsız geliştiricileri uzak tutmaya yeten şeyler.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Wp için uygulama yazmak androide yazmaktan kat kat daha zor meşakatli. Android java dilini kullanıyor ve en çok bilinen en çok kullanılan ve basit bir programlama dili. Bu yüzden tercih ediliyor. Aynı uygulamayı wp için yazmak isteseniz belki yüzlerce satır daha fazla kod girmeniz gerekebilir. Bide ms geliştiricilerden istediği bazı şartlar var bunlarda bağımsız geliştiricileri uzak tutmaya yeten şeyler.
dejavu oldum nedense? aynı cümleyi başka konuda da yazmıştınız sanırım? copy-paste sezdim :kıskıs:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Eee geri bildirim i nereye yapacağız? Ben uygulamada göremedim böyle birşey. Yaptıklarını suratlarına vuramda aman tanrım disinler :)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Üst Alt