Vision HD Shelf Pack by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AHMED...

AHMED...

Üye
Döktürmüşün abi hepsi harika

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Döktürmüşün abi hepsi harika

Teşekkür ederim kardeşim :) ama bida bi müddet yapmam çok uğraştırıyo yaw :) yada az resimle yaparım başkalarına bakıyom 10-15 resimle raflı paket çıkarıyo ben 45 tane yaptım bi kerede hepsini halledem dediydim ondan uzun sürdü :)bundan sonra yaparsam 15 erli paket falan yaparım :)

AHMED...

AHMED...

Üye
abi bize göster bizde yardımcı olalım size :) kolay gelsin

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
hocam hepsi de harika emeğine sağlık.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Mini operadan inmiyor :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

yok dostum kendi tarayıcısından indirdim zatende neden indirmedi anlamadım :)

haa o zaman sorun yok yani :) onu bilmiyom walla ben opera kullanmıyom :) yada operada flash desteği yok ya belkide mediafire ın download butonu falan flash la alakalıysa ondan olabilir :) tabi açınca download butonu çıkıyomu bilmiyom ama tek aklıma gelen bu :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

haa o zaman sorun yok yani :) onu bilmiyom walla ben opera kullanmıyom :) yada operada flash desteği yok ya belkide mediafire ın download butonu falan flash la alakalıysa ondan olabilir :) tabi açınca download butonu çıkıyomu bilmiyom ama tek aklıma gelen bu :)

yok dostum çıkıyor tıklıyorum nereye indirceğimi de soruyor seçiyorum indirelemyor diyor ama indirdim sorun yok yani:)

• Beğen
lazye

lazye

Üye
abi şu rafların hepsini kaldıralım öyle tek link yapıp paylaşma imkanınız var mı? ama bütün fotoğraflardaki rafları kaldırmamız gerek...

- - - Eklendi - - -

abi şu rafların hepsini kaldıralım öyle tek link yapıp paylaşma imkanınız var mı? ama bütün fotoğraflardaki rafları kaldırmamız gerek...

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
maalesef bu resimleri hazırladıktan sonra orjinal resimleri sildim bunlardan da raf silinmez ilk yaptığımda istenseydi resimler hazır varken orjinal rafsız halleriyle paylaşırdım ama bu kadar zaman sonra aynı resimleri nerden bulayım artık :)

TrBelle

TrBelle

Üye
abi hepsi birbirinden güzel emeğine sağlık :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt