Virtual Türkçe Radyo By SüKûT

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
Virtual Türkçe Radyo By SüKûT
Öncelikle Türkçe radyo çalışmasını benim gördüğüm olarak diyorum başlatan Bulgay kardeşimize teşekkürü borç bilirim.

Ardından gelelim yeniliklerimize ;)
*Kanal sayısı arttırıldı
*Çalmayan hiç bir radyo kanalı barındırmıyor (size ulaşana kadar inşallah bozulmaz)
*Daha çok kategori olarak yapmaya çalıştım yeri yanlış olan varsa affola
*s60v2 için yeni renk ve stil düzenlendi
*Ve son olarak artık programımız türkçe...

Sonra genelde istek olarak spor radyosu felan görmüştüm programı ilk bulduğum madem program üzerinde çalışma yapıyorum ona da çözüm bulalım spor radyoları bulup ekleyelim dedim fakat nafile derken mms uzantılı ntv spor buldum ve yanına 10 kadar başka radyolarda ekledim dini halk müziği vs ama bu program açmıyor onuda şöyle çöze biliriz indirdiğiniz dosyanın için de Core Player Radyo By SüKûT diye bi dosya var onu yüklüyoruz sonra telefonumuzdan Core Playere giriyoruz tabi yüklü değilse önce yükleyeceğiz ardından Dosya aç deyip telefon hafızasından ses klipleri dijital sesler klasörüne girip radyo dosyasını seçeceğiz ve bağlantı noktası seçeceğiz ve radyolarımızı dinleyeceğiz şimdi oradaki radyo isimlerine müdahale edilmediği için bazısına bune felan demeyesiniz diye isimlerini yazalım

KENT yazan TRT Radyosu
NTV yazan NTV Spor
slowturk yazan Slow Türk
rn yazan Nostalji Türk
Tempo Radyo yazan Tempo Radyo
RADYO1 yazan RADYO 1
RADYOFM yazan TRT Fm
TSM yazan TRT Nağme Radyosu
ShowRadyo yazan Show Radyo
Radyod yazan Radyo D
rd-radyoplus yada numara yazan Radyo Plus
gozyasi1 yazan Göz Yaşı Fm

evet benden bu kadar hepinize hayırlı olsun emeğe saygı göstermeyi unutmayalım ;)...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emirates16 ve ChavRash

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: abdulbaki123

köprülü

Üye
Çok güzel olmuş teşekkürler

• Beğen
bulgay

bulgay

Üye
Merhaba kardeşim. Programda adımı andigin ve teşekkür ettiğin için sağol. Yalnız bir iki durum var. Sanırım bu programı burda paylaşan arkadaş By Sükut değil. Sözüm programı editleyen By Sükut'a o zaman. Öncelikle program tam Türkçe olmamış. Sanırım arkadaş paylaştığımız son güncellemeyi görmemiş.Radyo sayısı 100'e yakın ve hepsi çalışıyor. Ayrıca Kürtçe radyoları kaldırmasını anlamış değilim. Madem çeviriyorsun, tam çevir. Beni takip etmeye devam edin arkadaşlar. Yeni güncelleme yakın zamanda geliyor...

• Beğen
abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba kardeşim. Programda adımı andigin ve teşekkür ettiğin için sağol. Yalnız bir iki durum var. Sanırım bu programı burda paylaşan arkadaş By Sükut değil. Sözüm programı editleyen By Sükut'a o zaman. Öncelikle program tam Türkçe olmamış. Sanırım arkadaş paylaştığımız son güncellemeyi görmemiş.Radyo sayısı 100'e yakın ve hepsi çalışıyor. Ayrıca Kürtçe radyoları kaldırmasını anlamış değilim. Madem çeviriyorsun, tam çevir. Beni takip etmeye devam edin arkadaşlar. Yeni güncelleme yakın zamanda geliyor...

SüKûT benim zaten burada üyeliğim eski olduğu için nick böyle çeviri v.s yapmaya başladıktan sonra SüKûT nickini kullanmaya başladım bu böyle kaldı.Öncelikle dikkat ettiyseniz 100% türkçe diye bir ibare kullanmadım eksik yerler var tam olarak türkçesini anlayamadığım ingilizcesininde programda nerede çıktığını görmediğim için saçma bişey olmasın diye bazı kelimelere ellemedim.Evet son güncellemeden haberim yok hepsini kendim buldum ekledim radyoların sizin radyoların hepsini çıkarttığım için kürtçe olanlar ve diğerleri gitti tabiki sizin eklediklerinizin de bi kısmı bulduğum yerde mevcut olduğu için bunların içinde var.

bulgay

bulgay

Üye
Yanlış cevap dostum.. :off:
Emeğe Saygı Için :tşk:

• Beğen

köprülü

Üye
ben bu sayfadaki radyoyu by bulgayın 4.5 sürümüne tercih ederim çünkü radyolar sorunsuz çalışıyor hem çok geniş bir menüsü yok ki bir iki kelime tr olmasa da zararı yok bence by bulgayın paylaşımlarını da çok yakından takip ediyorum ve gerçekten çok güzel paylaşımlara imzasını atıyor çok başarılı ama 4.5 de yükledim ve radyoların çoğu hata veriyor

seven yürek

Üye
Ben bunu sevdim

mustiyek

Üye
Olmuyor böyle arkadaşlar başkasının çalışmasını alıp bir iki küçük değişiklik yapıp hazıra konmak olmaz.Ayrıca by sükut kardeş programı indirince her seferinde birde isminin olduğu simge iniyor yani bu kadar reklama ne gerek var?.

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:tşk:

kaya68100

kaya68100

Üye
Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum
birde ricam olacak
"ferdi baba fm"i
yuklerseniz.
Şimdi den teşekkür ediyorum
saygılar

serdocan34

serdocan34

Üye
ya arkadaşlar öncelikle bende bulgay kardeşe tşk edicem ama bu programa kanal eklemeyi bize açıklasanız yada rica ettigimiz kanallarıda ekleseniz ayrıca teşşekkür edicez tabi virgin radyo number one fm yabancı kiss fm romanya power hidzz gibi kanalları eklerseniz memnun oluruz tşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt