Vidyozone Aboneliği

Sponsorlu Bağlantılar

WizKhalifa7

Üye
    Konu Sahibi
Vidyozone Aboneliği
Değerli büyüklerim bugün bir kitap ePub'unu ararken girdiğim bir sitede kitabın indirilmesi için bir siteye girdim ve yönlendirme sonrasında telefonuma şu mesaj geldi

0685 tek kullanımlık şifrenizi web sayfasındaki alana girerek Vidyozone servis aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu servis ile eğlenceli videoları izleyebilirsiniz. Abonelik ücreti aylık vergiler dahil 56 TL olarak bakiyenizden düşülecektir. Hattınızda şu an yeterli bakiye bulunmadığından servis ücreti hattınızda bakiye bulunduğunda tahsil edilecektir. Eğlence Digital MH:542 B003

Nerde araştırdıysam bu sorunun çözümünü bulamadım başka yöntemler denedim fakat hala aboneliğim son bulması lütfen acilen yardım mesajlarınızı bekliyorum

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
tipik bir vodafone rezaleti işte örnek

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Turkcel Taklitlerinden Kaçınalım :D

bilisimler

bilisimler

Üye
:karisti:Gerçekten vodafone tam bir rezaletmiş umarım sorununu çözersin olmazsa m.h arayın.

yeumyang

yeumyang

Moderator
8503333663 m hizmetleri numarası arayarak iptal ettirebilirsiniz internet siteleride bu

WizKhalifa7

Üye
    Konu Sahibi
8503333663 m hizmetleri numarası arayarak iptal ettirebilirsiniz internet siteleride bu

Peki bu numara üzerindeki müşteri hizmetleri ile konuşmam tarifemdeki dakika üzerinden mi yoksa ayrı ücretlemi faturalandırılır

yeumyang

yeumyang

Moderator
Sabit hat arama yönü üzerinden ücretlendirilir. Yani normal bir sabit telefonu arama ücreti neyse aynı şekilde dk dan düşüp dusmedigini bilmiyorum buraya bir göz atın

teknognc

teknognc

Üye
Bana da gelmişti böyle bir mesaj insanları dolandırmak amaçlı yapıyorlar şifreyi girdiğin takdirde üyelik o zaman başlatılıyor, ben mesajı görüp aradığımda hayır böyle bir üyeliğiniz yok denildi
Aboneliği zaten yok şifreyi girdiği zaman başlatılıyor, hattınızda bakiye yoktur mesajını dolandırma amaçlı söylüyorlar diye düşünüyorum

WizKhalifa7

Üye
    Konu Sahibi
Bana da gelmişti böyle bir mesaj insanları dolandırmak amaçlı yapıyorlar şifreyi girdiğin takdirde üyelik o zaman başlatılıyor, ben mesajı görüp aradığımda hayır böyle bir üyeliğiniz yok denildi

Aboneliği zaten yok şifreyi girdiği zaman başlatılıyor, hattınızda bakiye yoktur mesajını dolandırma amaçlı söylüyorlar diye düşünüyorum

Peki şifre girildiyse ve üyelik başlatıldıysa m.h aramak gerekir mi ya da numara taşıma sonrasında yeni operatör tarafından bu bedel alınır mı ?

teknognc

teknognc

Üye
Peki şifre girildiyse ve üyelik başlatıldıysa m.h aramak gerekir mi ya da numara taşıma sonrasında yeni operatör tarafından bu bedel alınır mı ?
Şifre girildiyse kesinlikle aranıp iptal edilmesi lazım çünkü o sürekli tekrarlar, numara taşıma işlemiyle ne olur bilmiyorum

emin dayı

emin dayı

Üye
Bütün abonelik ler silinir rahat ol

Beratyildirim

Beratyildirim

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar bu vidyozone sorununda şifreyi yazmazsak kendiliğinden abonelik başlatmaz değil mi?

yeumyang

yeumyang

Moderator
Aleykümselam hayır baslatmaz

ardamajesteleri

ardamajesteleri

Üye
la vodefone ile bi ilgisi yok tüm operatörlerde var bu sıkıntı mevzu mobil veri ile internrtten şarkı indirme sitelerinde verilen reklamlara yanlışlıkla tıklamak turkcellilerede gelen bi mesaj hiç bişey yapmayın sıkıntı çıkmıyor üyelik başlamamış henüz korkulcak bişey yok mobil ödemenizide kapatın hiö bişeycik olmaz

BeratPolat

Üye
Acaba faturalı hattı olup vidyozone parası faturaya yansıyan var mı ? Lütfen cevap verin