veyseloglu'na katılıyorum..

• 21 Eylül 2012
  • 548 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. veyseloglu'nun söylediği hereşeye katılıyorum. basit şeyler yüzünden hemen ban atılabiliyor..

böyle giderse forumu heykırlicem:pro:

Yazan: SeksiSaksı
    anılbaran bunu beğendi.
  2. Tamam heykırla bekliyoz

Dede bunu beğendi.
  3. :hmmm kim acaba
    saksı gibi durma işe koyulma vakti :kıskıs: :bud: :haha: :kop:

4. vuuuhuuuu :halay3:

5. haaa sen bugün üye olmuşun la nerden bilyon onu ?

6. 15 saniyede site hackleme linkini arıyor heralde:D

7. behzt ç mode: on :ehe ayrıca seksi saksı zindandan ss yollayacaktın hani :D

anılbaran bunu beğendi.
  8. hocam maxicep'in sunucuları nedir kimdir nerdesir bizim bazı kişisel bilgilerimiz güvendemidir bunlar hakkında bir konu olsa iyi olur kanımca

9. bilirim ben :pro:

:ehe

10. la kişisel bilgi dediğin telefon modelin, yaşadığın yer falan..adam sanki tc kimlik yazmış :ehe

11. İnternet dünyasındaysanız öle çok fazla,forum tarzı sitelerde kişisel bilgilerinizin güvenini aramayın,birde ek olarak google sıralamasında üstte bir sayfa,sizin kullandığınız nick'i bilen kişi yazdıklarınızdan birçok şeyi bulur zaten bu herkez için geçerlidir.Birde ayrıca alışveriş siteleri ve banka vs tarzında sitelerde sayfada kilit benzeri bir şekil olur güvenli olarak geçer o sayfalar:) Zaten aşırı güvensiz sayfa olsa bilgisayarınızda bulundurduğunuz virüs programı onu otomatik olarak engelleyip,uyarı verebiliyor.

12. yaw tamam onu geçtim ama maxicepin sunucuları tabanı ne kadar sağlam onu merak ediyorum

13. haaa

14. hapşıramadın galiba :D

15. yoook

16. Muhabbete bak :ehe
    haaa yoook :kop:

anılbaran bunu beğendi.
  17. Tabi kopuyoruz burda :D

18. Konu çoktan dağılmış:)

19. Sırıtma la :cool (:D )

- - - Eklendi - - -

Sorma çok dağıttım bu ara :icelim:

Konu Durumu: