veyseloglu'na katılıyorum..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeksiSaksı

Üye
    Konu Sahibi
veyseloglu'na katılıyorum..
veyseloglu'nun söylediği hereşeye katılıyorum. basit şeyler yüzünden hemen ban atılabiliyor..

böyle giderse forumu heykırlicem:pro:

• Beğen
Tepkiler: anılbaran

minoo

minoo

Üye
Tamam heykırla bekliyoz

• Beğen
Tepkiler: Dede
otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm kim acaba
saksı gibi durma işe koyulma vakti :kıskıs: :bud: :haha: :kop:

doctorrr

doctorrr

Üye
vuuuhuuuu :halay3:

anılbaran

anılbaran

Üye
haaa sen bugün üye olmuşun la nerden bilyon onu ?

maxirabit

maxirabit

Üye
15 saniyede site hackleme linkini arıyor heralde:D

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
hocam maxicep'in sunucuları nedir kimdir nerdesir bizim bazı kişisel bilgilerimiz güvendemidir bunlar hakkında bir konu olsa iyi olur kanımca

SeksiSaksı

Üye
    Konu Sahibi
hocam maxicep'in sunucuları nedir kimdir nerdesir bizim bazı kişisel bilgilerimiz güvendemidir bunlar hakkında bir konu olsa iyi olur kanımca

la kişisel bilgi dediğin telefon modelin, yaşadığın yer falan..adam sanki tc kimlik yazmış :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
İnternet dünyasındaysanız öle çok fazla,forum tarzı sitelerde kişisel bilgilerinizin güvenini aramayın,birde ek olarak google sıralamasında üstte bir sayfa,sizin kullandığınız nick'i bilen kişi yazdıklarınızdan birçok şeyi bulur zaten bu herkez için geçerlidir.Birde ayrıca alışveriş siteleri ve banka vs tarzında sitelerde sayfada kilit benzeri bir şekil olur güvenli olarak geçer o sayfalar:) Zaten aşırı güvensiz sayfa olsa bilgisayarınızda bulundurduğunuz virüs programı onu otomatik olarak engelleyip,uyarı verebiliyor.

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
İnternet dünyasındaysanız öle çok fazla,forum tarzı sitelerde kişisel bilgilerinizin güvenini aramayın,birde ek olarak google sıralamasında üstte bir sayfa,sizin kullandığınız nick'i bilen kişi yazdıklarınızdan birçok şeyi bulur zaten bu herkez için geçerlidir.Birde ayrıca alışveriş siteleri ve banka vs tarzında sitelerde sayfada kilit benzeri bir şekil olur güvenli olarak geçer o sayfalar:) Zaten aşırı güvensiz sayfa olsa bilgisayarınızda bulundurduğunuz virüs programı onu otomatik olarak engelleyip,uyarı verebiliyor.
yaw tamam onu geçtim ama maxicepin sunucuları tabanı ne kadar sağlam onu merak ediyorum

minoo

minoo

Üye
Muhabbete bak :ehe
haaa yoook :kop:

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
paradox07

paradox07

Üye
Tabi kopuyoruz burda :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Konu çoktan dağılmış:)

burakkk97

Üye
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt