Yardım Vestel Venüs E5 Android Kaç?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venüs E5 Android Kaç?
İnternette 9 Olduğu Fakat Yükseltilebilir Versiyon 10 Filan Yazıyor.Bir Bilgiye Ulaşamadım Bilen Varmı? Normalde Venüs V7 Kullanıyorum O Android 9 Güncelleme vs de Almadı. Yani V7 Şubatta Çıktı E5 ise Aralık Ayında Hani Güncelleme Alsa V7de Arada Olmazmıydı?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android telefonların en büyük sorunlarından birisi bu güncelleme olayı. Asla düzenli güncelleme yayınlamazlar. Özellikle Samsung çoğu telefonuna doğru düzgün güncelleme bile göndermiyor. Hatta bununla ilgili bir haberde paylaşmıştım burada. Uzun yıllar Samsung kullandım güncelleme sayısı üçü geçmemiştir. Poco kullanıyorum şu anda belli aralıklarla güncelleme geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Android telefonların en büyük sorunlarından birisi bu güncelleme olayı. Asla düzenli güncelleme yayınlamazlar. Özellikle Samsung çoğu telefonuna doğru düzgün güncelleme bile göndermiyor. Hatta bununla ilgili bir haberde paylaşmıştım burada. Uzun yıllar Samsung kullandım güncelleme sayısı üçü geçmemiştir. Poco kullanıyorum şu anda belli aralıklarla güncelleme geliyor.
Yazılımda Etken Çok.
1.Firma Cihaza Destek Verirse Sürekli Gelir.
1a Eğer Cihazinda Sürekli Donma vs Gibi Şeyler Oluyorsa (Sana Denk Gelmiyor yada Farklı Alanlarda,Farklı Yerlerde Sorun Varsa) Gerek Güvenlik Gerek Başka Şeyler Bu Yüzdende Güncelleme Alıyor Olabilirsin. Muhim Olan İçeriği Yani Neden Geliyor Amacı Nedir Onu Bilmen lazım.

2.Donanım Anroid X Sürumu İle Desteği Varsa Bazı Firmalar Direk Sunuyor Yazılımı.Örnek Veriyorum Venus V7 Android 9 Tamam Ama Bu Sefer Android 10 u Alırsa Cihaz Yavaşlayip Şarjı Çabuk Bitecekse Bir Anlamı Yok.

Ayrıca samsung bu konuda işin ehlidir diye düşünüyorum. gerek servis gerek yazılım kısmında bir çok firmadan açık ara önde bana göre

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yazılımda Etken Çok.
1.Firma Cihaza Destek Verirse Sürekli Gelir.
1a Eğer Cihazinda Sürekli Donma vs Gibi Şeyler Oluyorsa (Sana Denk Gelmiyor yada Farklı Alanlarda,Farklı Yerlerde Sorun Varsa) Gerek Güvenlik Gerek Başka Şeyler Bu Yüzdende Güncelleme Alıyor Olabilirsin. Muhim Olan İçeriği Yani Neden Geliyor Amacı Nedir Onu Bilmen lazım.

2.Donanım Anroid X Sürumu İle Desteği Varsa Bazı Firmalar Direk Sunuyor Yazılımı.Örnek Veriyorum Venus V7 Android 9 Tamam Ama Bu Sefer Android 10 u Alırsa Cihaz Yavaşlayip Şarjı Çabuk Bitecekse Bir Anlamı Yok.

Ayrıca samsung bu konuda işin ehlidir diye düşünüyorum. gerek servis gerek yazılım kısmında bir çok firmadan açık ara önde bana gore.
Benim paylaştığım haberde birçok üretici güncelleme vermedigi ortaya çıkmış. Sadece Samsung değil Google Xiaomi vb..

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, gonyalı ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Benim paylaştığım haberde birçok üretici güncelleme vermedigi ortaya çıkmış. Sadece Samsung değil Google Xiaomi vb..
Yani Dediğim Gibi Oradakı Etkeni Bilmek Gerek. Google Donanımı Müsait Görmedi O Yüzden Mı Vermedi Yoksa Bir Satiş Politikasımı Bilinmaz

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yani Dediğim Gibi Oradakı Etkeni Bilmek Gerek. Google Donanımı Müsait Görmedi O Yüzden Mı Vermedi Yoksa Bir Satiş Politikasımı Bilinmaz
Tüm üreticiler yapıyor bunu. Appleda da çıktı telefonları yavaşlatmak için güncelleme gönderiyordu.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, DarkredBlue61 ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tüm üreticiler yapıyor bunu. Appleda da çıktı telefonları yavaşlatmak için güncelleme gönderiyordu.
Satış Politikası İşte. Ona Bakarsan Elma Yurt Dışında 13 u Getirene Takas Sayarak Makul Fiyatta 14 Pro Bilmem Ne Veriyor.Bizim Ülkede Sazanlarda Hemen Atlıyor Vay Efendim 600 800 Dolara Pro Max Aldım Bilmem Ne Diyor. Aynı Sistem Türkiyede Yok Mesela. 13 Mu Aldın Hurda Olana Kadar Kullan yada 2.El Olarak Başkasına Sat Bana Nakıtle Gel Diyor Elma.Birde Hangi Ülkeydi Bilmiyorum 14 lerin Kutusundan Şarj Cihazi Çıkmıyor Malum. Onada 50 100 Dolar Mı Ne Bayılıyorsun Galıba.Haberde Okumuştum Elmanın Bu Satış Politikası Yüzünden Ülkede 14 Satışı Yasaklandı. Şarj Cihazi ile Verene Kadar Şatışı Olmayacak Dedi.Aynısını Bizim Devlet Yapsa Neyse :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
malum para birimini 2 katına çıkartırlar
Bilemedin. O Apple 14 Kuyruğuna Girenler "Açiz Dövlüt Bize Bahmiyr" Diye Yazmaları Gerekirken Yani Bunu Elma 14 ile Yapmaktansa, Elma 13 Den Yazmak Zorunda Kalırlar.Sonrada Kudururlar. Mesele Applee Değil Arkadaş Sen Hala Anlamadın Mı Hadi Gel Diyede Twit Atarlar.

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
İnternette 9 Olduğu Fakat Yükseltilebilir Versiyon 10 Filan Yazıyor.Bir Bilgiye Ulaşamadım Bilen Varmı? Normalde Venüs V7 Kullanıyorum O Android 9 Güncelleme vs de Almadı. Yani V7 Şubatta Çıktı E5 ise Aralık Ayında Hani Güncelleme Alsa V7de Arada Olmazmıydı?
V7 den gerçekten memnunmusun
oyun oynarken filan çok ısınır mı

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android sürümü o kadar da önemli değil. Benim telefonda da android 12 var ama ben değişen hiçbir şey görmedim.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
V7 den gerçekten memnunmusun
oyun oynarken filan çok ısınır mı
Yani İyi Bence Ama İşte Yaanide ki Sorunlar Gibi Şeyler Var Yani Onun Harici İyi Gibi Biraz Yazılım Kısmında Sorun Var Aslında Donanım İyi Bence
Mesaj birleştirildi:

Android sürümü o kadar da önemli değil. Benim telefonda da android 12 var ama ben değişen hiçbir şey görmedim.
Öylede Yinede Ona Göre Tercih Yapacağim Fakat Android Sürümü Hakkında Bişi Bulamadım

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
z40 la v7 arasında kaldım
fiyat konusunda ve blutut da v7 iyi
z40 da yeni ama bilemedim ki şimdi yaa
yazılımda sorun var diyorsun
napsam bilemedim
bu nokia da batırdım bi de vestel alıp o da iyi çıkmazsa beni bu defa önce haşlarlar sonra da kızartma yaparlar benden 😁

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
z40 la v7 arasında kaldım
fiyat konusunda ve blutut da v7 iyi
z40 da yeni ama bilemedim ki şimdi yaa
yazılımda sorun var diyorsun
napsam bilemedim
bu nokia da batırdım bi de vestel alıp o da iyi çıkmazsa beni bu defa önce haşlarlar sonra da kızartma yaparlar benden 😁
Çok Kafaya Takılacak bişey Değil. Z40 da Batarya Günü Çıkartır Ama Yinede Bir V7 Olamaz Diye Tahmin Ediyorum. Aslında Yeni Cihaz Çıkartsa Almayı Düşünüyorumda Bakalım.Şeytan Diyor Git Casper filan Al Dene :bilmm

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
V7 son kararım
Mesaj birleştirildi:

z40 ekran boyut olarak uzun
uzun sevmiyim
seni seviyim 💕

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61