Venus V7 Şarjının Çabuk Bitmesi

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Venus V7 Şarjının Çabuk Bitmesi
Gençlik Cihazda 4 Amper Batarya 3 4 Gün Rahat Yetiyor Bana Fakat Telefonu Aldım Alalı %100 İken Ekran Kapalı Sadece Wifiye Bağlı İken %5 Filan Rahat Gidiyor.1 2 Saat Sonra %90 lara İnince Telefon Dahada Bana Mısın Demiyor Oldugu Yere Kalıyor Pil.Yani %100 İle %90 Arasında Şarjı Ne Yaparsanız Yapın Hatta Cihazi Bile Kapasanız Açsanız %3 4 Rahat Gidiyor.Sıfırlasam Mı Cihazi? %90 nın Altında Pil Performansı Gayet Güzel ve Tatminkar Ama Şu %90 dan Yukarısına Ne Oluyor Anlamıyorum :D Cihaz 2 Aylık Daha Bataryanın Ölü Olma Şansı Yok.Olsa Bile 3 4 Gün Gitmez :bilmm

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu sorun yazılımsal gibi görünüyor. Bunun ile ilgili olarak, Vestel'e geri bildirimde bulunarak bir dahaki İyileştirme Güncellemesi'nde bunun düzeltilmesi sağlanabilir.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorun yazılımsal gibi görünüyor. Bunun ile ilgili olarak, Vestel'e geri bildirimde bulunarak bir dahaki İyileştirme Güncellemesi'nde bunun düzeltilmesi sağlanabilir.
Aklıma Gelmedi Değil Aslındada Ondan Önce Cihazi Mi Sıfırlasam Acaba.Çünkü Bana Söyleyeceği İlk Şey Bu Olacaktır Bence :bilmm

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Aklıma Gelmedi Değil Aslındada Ondan Önce Cihazi Mi Sıfırlasam Acaba.Çünkü Bana Söyleyeceği İlk Şey Bu Olacaktır Bence :bilmm
Sıfırlama yapsanız bile, Birşey değişeceğini zannetmiyorum. En iyi çözüm iyileştirme güncellemesi'nin yayınlanması olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlama yapsanız bile, Birşey değişeceğini zannetmiyorum. En iyi çözüm iyileştirme güncellemesi'nin yayınlanması olacaktır.
Yok Yani Bunu Vestelin Canlı Desteğine İletsem Alacağım Cevap Bu Olacak Bence.En Son You Tubeyi Devre Dışı Bırakıyordum.2 Güne Aktif Yapıyordu :D Vestele Sordum Fabrika Ayarları Dedi Direk.Sonradan kendi Kendine Düzeldi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.

Üst Alt