veee 5800 xpress musıc almış bulunmaktayım :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
veee 5800 xpress musıc almış bulunmaktayım :)
arkadaşlar bugun avea bayinden 485 liraya 5800 xpress musıc aldım ama 1 2 tane sorum olucak sağ üst köşede sürekli mesaj işareti yanıp sönüyo bunun sebebi nedir bide ana ekranda ortada kart vizit ekle resmi var nasıl kaldırabilirim bunu son bi şey daha benim arkadaşımda var aynısı ekranda wlan taraması kapalı yazıyo bunu nasıl çıkartabilirim yardım edenlere şimdiden teşekkrler:bigstar::bigstar:

OğuzcanAbi

Üye
hayırlı olsun kardeş o kartvisitin üstünde war kaldıracaksın wlan taramasını da ayaralar ekran ayarlarından olması lazım

futbol123

futbol123

Üye
hayırlı olsun gökhan abi n79 u satıp mı aldın?

draw1907

draw1907

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan o resmi ev ekranı temalarından kaldırabilirsin.

minoo

minoo

Üye
ıyyy belediye daqtmış qbi ya herkeste aynı tel böö :D
hayırlı olsn ne diyim :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hayırlı olsun ve geçmiş olsun :d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
1 haftaya kadar sorunlar kendini gösterir :ehe

minoo

minoo

Üye
durun ya hevesini alsın çocuk :ehe
Yok Gökhancm bn almiyim star'ımla mtluyum ben :D

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Tracy35

Tracy35

Üye
minoo

minoo

Üye
alıştıra alıştıra :ehe

Tracy35

Tracy35

Üye
mesajlara Gir ya o mesaj mesajların içinde bi yerde onu Sılmen Lazım yada o Mesajın ustune Tıkla Ne Mesajı Anlayamadım

--------------- Ekleme ---------------

5800 Hiç Sorunum yok Benim 7 aydır kulanıyorum Hiçde Sorun bulamadım :D seside Super Bi tek Sorunu Paketen Çıkan Kulaklık Sesi Az :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
mesajlara Gir ya o mesaj mesajların içinde bi yerde onu Sılmen Lazım yada o Mesajın ustune Tıkla Ne Mesajı Anlayamadım
yaw tam şarz göstergesinin yanında mesaj işareti yanıp sönüyo mesajlara baktım boş sinir oldm yaw :off:

Tracy35

Tracy35

Üye
oo mesaj Nokıa Mesaj Gondermeye çalişiyor Gonderemedıgı içinde orda yanıp Sonuyor ben Onu Haletmışştım ama nasıl Haletım Bılmıyom unutum :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt