Ve Sonunda!!! 1 Milyon Üyeye Ulaştık!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
2004 sonları 2005 başlarında 2000-3000 üyeden 2009'un sonua 1 milyon üye. Daha nice milyonlara diyelim :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bu Milyonlar O kadar Değerli ki site arama motorlarında Parlıyor :)

turkordu

turkordu

Üye
Hayırlı uğurlu olsun Maxicep Ailesine ve tüm maxicep severlere...

Da®kness

Da®kness

Üye
Bu habere çok sevindim. Tebrikler Maxicep ailesi :alkis

arslansem

arslansem

Üye
Bu hızla devam edilirse 1 yıl olmadan 2 milyona da ulaşılır..Buraya yazıyorum :)

ozanyuceer

ozanyuceer

Üye
ben de geldim tam oldu site hadi hayırlısı : )

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Merhaba,

Bir önceki gelişimde 400 bini kutluyordu ailemiz. İnanın seviniyorum mutlu oluyorum gelişimi gördükçe. Seyirci kalmak ne kadar üzücü de olsa, maxicep hep aklımızın ve yüreğimizin bir köşesinde. Tabi aynı paydayı paylaştığımız dostlarımızda.

Selamet ile ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Pek görünmüyorum ama her gün bakıyorum siteye hemen hemen.Portaldaki haberleri okuyorum.Spor bölümüne bakıyorum.

Uzun süredir hayatımda Maxicep.İyisiyle kötsüyle birçok şey yaşadık.Az önce girdim logo bi değişik geldi gzüme.Değiştimi acaba dedim.1 milyon olduğunu görüce hemen baktım kesin konu açılmıştır bişeler yazayım dedim.

1. üye ye de (Ki Ozan oluyor o sanırım :) ) 1000000 uncu üyeye de teşekkürler.Ne kadar çok "0" varmış ya milyonda dile kolay :P

:maxicep:

Bu smiley in 1000000 lu olanıda yapılsın bence :D

İyi forumlar :)

Ozan

Ozan

Admin
Pek görünmüyorum ama her gün bakıyorum siteye hemen hemen.Portaldaki haberleri okuyorum.Spor bölümüne bakıyorum.

Uzun süredir hayatımda Maxicep.İyisiyle kötsüyle birçok şey yaşadık.Az önce girdim logo bi değişik geldi gzüme.Değiştimi acaba dedim.1 milyon olduğunu görüce hemen baktım kesin konu açılmıştır bişeler yazayım dedim.

1. üye ye de (Ki Ozan oluyor o sanırım :) ) 1000000 uncu üyeye de teşekkürler.Ne kadar çok "0" varmış ya milyonda dile kolay :P

:maxicep:

Bu smiley in 1000000 lu olanıda yapılsın bence :D

İyi forumlar :)
Kaan gibi üyelerimiz aramızda oldukça milyonun aslında pek de bir önemi yok. :oke:

emrihak

Üye
hakkaten brovbo 1milyon üye gerçekten kayda deger bi rakkam zamaninda bizde bu tarz işlerle ugraşırken 10000 üye olumu diyoduk kendi web sitemiz için ama maxicep 2milyon üyeye göz dikmiş başarılarınız devemani diliyorum.

TheCaneR01

TheCaneR01

Üye
Tebrikler.. :oke:

XarkınX

XarkınX

Üye
tebrik ederim

asigsasi

asigsasi

Üye
Hayırlı olsun inşallah 2 milyon üyeye emin adımlarla

haltie

haltie

Üye
yazık muratiik 1000000. üye olduğundan haberi yok çok değerli bence ona renk verin:)

ayrıca maxicep yöneticilerini ve maxicepin buralara kadar gelmesinde büyük yeri olan üye arkadaşlarımı tek tek tebrik ederim

mekanik

Üye
maşallâh, barekallâh...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt