Ve Samsungdan Yine Bir Gecikme Haberi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Ve Samsungdan Yine Bir Gecikme Haberi
Sammobile'de az önce gördüğüm habere göre Samsung, Galaxy S3 için kısa bir süre önce resmi olarak dağıtmaya başladığı 4.3 güncellemesini durdurmuş. İngiltere'de bir gün önce güncelleme alınırken şimdi 4.1.2 ile sorgu alındığında en yeni güncellemeler zaten yüklendi uyarısı alınıyormuş. Yeni güncelleme ile kullancılardan gelen düşük pil ömrü, uygulama çökmeleri, tutarsız Wi-Fi bağlantıları, kilit ekranı hataları ve diğer performans sorunları bu güncellemeyi şimdilik durdurmuş gibi görünüyor. Bu doğrultuda Note 2 içinde hazır halde beklediği idda edilen Android 4.3 güncellemeside böylelikle beklemeye geçmiş olabilir. Sonuç olarak haberde bir kaç hafta bekleme olabileceği ön görülüyor.

Evet arkadaşlar yine Samsung ve yine bir bekleme haberi. Ben beklemekten ağaç oldum şahsen :D Bu Samsung yazılım bölümüne ne zaman nasıl el atacak merak ediyorum. Android 4.4 çıktı fakat biz hala 4.1.2 kullanıyoruz. Samsung milyarlarca paralara sattığı telefonlara güncelleme vermekten aciz. 4.2.2 donanımdan bağımsız tüm özellikleriyle verilecek dendi sonra es geçildi. Uzun bir süredir 4.1.2 kullandık 4.3 bekledik ve şimdide yine hatalarla dolu gecikmiş bir 4.3 verilmeye başlandı ve şimdide durduruldu. Artık insanlar 4.3'te es geçilsin direk 4.4 verilsin demeye başlamış, Android 5 çıkacak biz hala 4.1.2 yorumları, Samsung'a edilen lanetler :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Klasik Samsung :)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Berk E.

Üye
Bidaha Samsung almiycam ben lanet olsun

• Beğen
Tepkiler: blacktalon, vega1977 ve Samet.25

Black GiyenMAN

Üye
bakalım lg g2 için nabacak lg firması

Narutodth

Narutodth

Üye
Lanet okumak istiyorum :(

• Beğen
Tepkiler: vega1977 ve Samet.25
aşikar53

aşikar53

Üye
kabahat bizde herzaman aynı şey ama hala en çok satılan ve en pahalı satılan ülkeler arasındayız

ama benden bu kadar daha da almam inşallah yeter be kardeşim bu ne hep aynı muhabbet sabır taşı olsa çatlar iflas eder inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: vega1977
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Çeşitli custom romlar var bunları yapan adamlar samsung yazılım ekibinden daha kaliteli iş yapıyolar ama kişisel oldukları için herkes kendine göre. Ben kıl adamım kendime göre hatasız veya eksiksiz bi rom bulamadım bulduğum an samsung developerslere basacam tekmeyi.

uqurykn

uqurykn

Üye
Bende gordum zaten belliydi okadar sikayet yorumlarindan satip nexus alicam yeter

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
buda demekki duzenli güncelleme istiyorsanız senede 1defa telefonun modelini yükseltmek gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
reflex

reflex

Üye
Nexus5,10,7,4 mantıklı seçim olur:good:

sienon

Üye
Samsung için guncellemede iyi diyolardi güya milyarlar verip telefon alıyoruz ilgilenen yok böyle devam ederse bidaha asla samsung almam. 5.0 cikar güncelleme gelene kadar onada telefon eskidi yenisini alsinlar diye vermezler:gun1:

• Beğen
Tepkiler: Dede
PriZm

PriZm

Üye
Rom ve kernel kaynaklarını versin gerekirse hiç güncelleme vermesin.

• Beğen
Tepkiler: Invoke, .caner., H.TOGAN ve 1 kişi daha
-Emre

-Emre

Üye
aynen kaynaklari versin de isterse boş telefon satsin.

0MG90

0MG90

Üye
Neden hiç şaşırmadım acaba

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Nextman
BelaMonte

BelaMonte

Üye
valla ıos güncellemeyle gitti, android de gidiyor, aman wp de gitmesn :)

Samet.25

Samsung amca da herşeyi dört dörtlükmüş gibi bide güncellemeyi uzatıyo olaya bak

53 rizeli

53 rizeli

Üye
:vur:vur:vur Lanet olsun sana samsung.problemli güncellemeyi yolladı.telefon kafayı yedi.ekran geç açılıyor.şarj geç oluyor.geri dönme imkanı yokmu?

TheMadness

TheMadness

Üye
Samsung daha yeni 4.3 verirken ben 4.4 kullanıyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Invoke, serdar_gs ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Samsung'un yazılım birimleri beş para etmez :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke, TheMadness ve serdar_gs
TheMadness

TheMadness

Üye
Android 4.4 (Bye-Bye to Dalvik!)

• Beğen
Tepkiler: Invoke, reflex ve -Emre
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt