Ve Beklenen oldu.Optimus Black 2.3 LG Mobile Update'de!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaan4554

Üye
    Konu Sahibi
Ve Beklenen oldu.Optimus Black 2.3 LG Mobile Update'de!
Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen güne kadar telefonumuzu sadece ama sadece servislerden güncelleyebiliyorduk ama artık LG Mobile Updater'dan da yapabiliyorsunuz.246 mb'lık bir rom indirme söz konusu.Ardından kuruluma geçiliyor.

bu da linkimiz arkadaşlar.İlk önce programı indirin.Ardından telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.Hemen ardından telefonu açın ve pembe butona(Yükseltmeyi başlatma butonu) basın ve o indirip kurana kadar keyfinize bakın :) Umarım bir teşekkürü hor görmezsiniz.Bu arada Yükledikten hemen sonra fotoğrafları paylaşacağım.Eğer olabilirse de video çekeceğim.Haydi hayırlı olsun.

Arkadaşlar biraz önce denedim kuruldu 2.3 Açıkçası görsel olarak pek değişiklikler yok.Tarayıcı'da bir hızlanma söz konusu,klavye daha kullanışlı hale getirilmiş,menü geçişleri az da olsa düzeltilmiş,bir de o dandik çakma telefonlardaki gibi titreme efekti gidip yerine daha güzel bir titreme efekti gelmiş :D (Biliyorum sonuncusu saçma ama en çok o hoşuma gitti.) Kısacası 200 mb'lık bir rom için yetersiz bir çalışma olsa da en azından kasmalardan kurtulduk. 4.0'da da pek bir şey beklemeyin derim ;) Eğer LG böyle devam ederse.

• Beğen
Tepkiler: abdispowerr

technoshark

technoshark

Üye
TeşekkürLer :) Bunun haberini yapmıştık :D

kaan4554

Üye
    Konu Sahibi
:) Olsun.Fazla haber göz çıkarmaz.Bu arada kilit tuşuna basınca hala çok geç algılıyor telefon :/ Çok hızlandı telefon ama o ekranın açılması hala çok yavaş :(

sercikan

Üye
heyt be geldi demek bakalım nasıl bişeymiş.

----------Eklendi @ 13:30:55 ---------- Yazıldı @ 12:26:19 ----------

aga yükledim on numara olmuş gerçekten beğendim hızlı en ufak kasılma yok herşey tık diye işliyor.ama ben klavyeyi sevemedim belkide öbürüne alıştığım içindir.ama ara yüzü beğendim biraz spb shelli örnek almışlar sanki vede proğramlar yüklemişler hoşuma gitti açıkcası.go launchere gerek yok galiba.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
hayırlı olsun. :)

crossword

crossword

Üye
haber için teşekkürler kardeşim...bu haber üzerine telefonu hemen güncelledim telefon ayarlarında 2.3.4 gözüküyor normal olarak 1.si ben hiç bi fark göremedim 2.si ise telefonu bağladığımda lg mobile uptade yeni güncelleme var olarak gösderiyor yanlış giden bişiler mi var acaba :hmmm

cansizomer

Üye
hocam bendede ilk yükleme yaptığımda güncelleme var yazıyordu teli kapatıp tekrar açınca bağladığımda son sürüm güncelleme yok diyor

crossword

crossword

Üye
haklısın kardeşim dediğin gibi oldu.. saolasın

barisclermont

barisclermont

Üye
Olmuyor olmuyor ühüüuuu.

reno65

Üye
v20n e sahip olanlar güncelleyebilecek mi güncellenmezse çözüm olarak napabiliriz

seymen16

seymen16

Üye
Güncellemeyi bende yaptım ama pek bi fark yok eskisiyle beklediğimiz değmedi açıkçası. İnşAllah İcs de böyle olmaz.

SmAriq KraL

Üye
Fark yok demeyin arkadaşlar. Açılışı bile fark ettiriyor :) Elime yeni bir telefon almış gibi olmuştum 2.3 yüklendikten sonra. ICS için diyeceğimi dedim ama tekrar edeyim. :) Teknik servisteki bayanla konuşurken ICS hakkında birkaç şey söylemişti. Sanırım aramızın biraz iyi olmasından. İlk kez görmüyorum kendisini :) Dediği şey ICS'nin çok güzel olacağını duyduğu ve bir nevi devrim yaratabileceğini. LG kullanıcılarının tavsiyelerine uyuyor dendi. Görsellikten yana bir sürüm olabilir ICS.

kaan4554

Üye
    Konu Sahibi
reno65 geri orijinal rom'a dönüş yapıp denemeni tavsiye ederim.Bu arada barisclermont eminmisin.Biz nasıl yaptık? Normal bir rom'a sahip olduğundan emin ol.

ermisares

ermisares

Üye
Kapatınca yeniden açılan gereksiz programlara çözüm olur diye tahmin etmiştim. Örneğin müzik dinlemezken bile Müzik açık, Google Haritalar'ı kapatmayı deneyince arka planda hemen açılıyor bunlar da çok RAM harcıyor. Task Manager filan da işe yaramadı artık ICS'te düzelir diye umuyorum.

kaan4554

Üye
    Konu Sahibi
Evet ICS görsel olarak bir şaheser yaratacak optimus black'ten :) Fakat seneye kadar çıkar inşallah.

crossword

crossword

Üye
Arkadaşlar güncellemeyi kurduktan sonra tel daha çok ram harcamaya başladı önceden 170 lerde iken task managere tıkladığımda 240 oluyodu şimdi 130 da iken tıklama sonucu 180 lere çıkıyor. sizdede böylemi acaba ya da bnm telde mi bi sorun var |-)

kaan4554

Üye
    Konu Sahibi
Bizde de öyle.

ladyatalante

Üye
radyo geliyor mu

barisclermont

barisclermont

Üye
reno65 geri orijinal rom'a dönüş yapıp denemeni tavsiye ederim.Bu arada barisclermont eminmisin.Biz nasıl yaptık? Normal bir rom'a sahip olduğundan emin ol.
2.2.2 v11c orjinal rom. Her seferinde yeni gunceleme olmadigini yaziyor. Bilgisayarda Lg ile ilgili ne varsa sildim.( Driverler, uygulamalar) Yeniden yükledim. (nokiada ise yariyordu) ama maalesef androidte yaramadi. Operatörün orjinal romu yüklü oldugu için operatörden kaynaklanan bir sorun var sanirim.

adem-t

adem-t

Üye
Valla duygulandım arkadaşlar inşallah bu sefer olur hadi başlayalım yarabbi şükür:))

----------Eklendi @ 13:31:15 ---------- Yazıldı @ 12:32:42 ----------

Yükledim arkadaşlar farkedilir bir hızlanma var eczane vs duruyor radyo gelmedi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt