Ve artık hürgeneralim ..!

Sponsorlu Bağlantılar

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
Ve artık hürgeneralim ..!
Sevgili forumdaşlarım.. :)
Öncelikle herkese merhaba. Hatırlarsınız, yaklaşık 13.5 ay önce askere gitmistim. Bu zaman diliminde doğal olarak çoğunuzla hiç, kiminizle de çok az görüşebildik. Tayyip amca sağolsun 1.5 ay erken terhis oldum ve çok şükür dün itibariyle artık hürgeneralim :)
Forumda ne gibi değişiklikler olduğunu, kimlerin gidip kimlerin geldiğini de bilmiyorum. Zaten ben de eskisi gibi aktif bir üye olamayacağımı düşünüyorum. Tabiiki eski günlerin ve dostların hatırına boş zamanlarımda uğramaya çalışıp hasret gideririm.
Fazla uzatmak istemiyorum. Hepinizin yeni yılını kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: esmeran3, Preloader, MrTech ve 3 diğerleri

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Geçmiş olsun Muhammed, Asıl askerlik şimdi başlıyor, Rabb'im kolaylıklar nasip etsin..

• Beğen
Tepkiler: MrTech, -Börteçine- ve jackalmami
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Hoşgeldin Muhammet. evet hidayet abininde dediği gibi asıl askerlik şimdi başlıyor :) forumda keyifli vakit geçirmeni diliyorum

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, jackalmami ve Emrgncy
jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun Muhammed, Asıl askerlik şimdi başlıyor, Rabb'im kolaylıklar nasip etsin..

Sağolasın abim, cümlemize..
Hoşgeldin Muhammet. evet hidayet abininde dediği gibi asıl askerlik şimdi başlıyor :) forumda keyifli vakit geçirmeni diliyorum

Hoşbulduk kardeşim. Herkes öyle söylüyor da, ne olursa olsun sivil hayatla askerliğin kıyaslanamayacaginı düşünüyorum. İkisinin de zorlukları farklı. Her neyse.. Sağolasın.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Emrgncy
__xXx__

__xXx__

Üye
hoşgeldin muhammed geçmiş olsun nasılsın ne var ne yok

• Beğen
Tepkiler: MrTech ve -Börteçine-
jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
hoşgeldin muhammed geçmiş olsun nasılsın ne var ne yok

Hoşbulduk Arda'm. Sen yaşıyor musun hala ya :ehe Üzerimde büyük bir yükten kurtulmuş amelenin hafifliği var kardeşim. On numarayım anlayacağın :) Sen nasılsın nasıl gidiyor gorusmeyeli ?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
__xXx__

__xXx__

Üye
vallaha yaşamak deniyorsa yaşıyorum işte askerlik nasıldı

• Beğen
jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
vallaha yaşamak deniyorsa yaşıyorum işte askerlik nasıldı

Anormaldi. Yani zamane askerleri gibi telefon kullanamadık biz. 2650 rakımda, dağın başında, -30 larda tir tir titredik. Göçebe hayatı yaşadık. Takviye dendik. 2.-3. sınıf insan muamelesi gördük. Ben vatan haini damgası yedim, haketmediğim halde. Vs. vs.. Pek iç açıcı değildi yani :) Ama herşeye rağmen pişman değilim gittigime. Hem önümdeki engeli kaldırmış, hem de çok şey öğrenmiş oldum. Yine çağırsalar gitmem ama :) Seferberlik hariç tabiki..

• Beğen
Tepkiler: EroL ve -Börteçine-

MaxipmaN

Üye
tayyip amca sağolsun ötvyi de bastı sen geldin hoşgeldin dedi sana :)

• Beğen
__xXx__

__xXx__

Üye
Anormaldi. Yani zamane askerleri gibi telefon kullanamadık biz. 2650 rakımda, dağın başında, -30 larda tir tir titredik. Göçebe hayatı yaşadık. Takviye dendik. 2.-3. sınıf insan muamelesi gördük. Ben vatan haini damgası yedim, haketmediğim halde. Vs. vs.. Pek iç açıcı değildi yani :) Ama herşeye rağmen pişman değilim gittigime. Hem önümdeki engeli kaldırmış, hem de çok şey öğrenmiş oldum. Yine çağırsalar gitmem ama :) Seferberlik hariç tabiki..

hayırdır ya ne vatan hainliği bayağı sert geçmiş askerlik

ismail

ismail

Üye
Hoşgeldin abi :):) gececilerdeki espirilerin olmicak mı artık :züü:

SHS

SHS

Üye
hayırlı olsun, hoşgeldin :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hoş geldin ve geçmiş olsun Muhammed Kardeşim :)

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
hayırdır ya ne vatan hainliği bayağı sert geçmiş askerlik

Öyle mahkemelik bi durum falan değil ya sadece bazı komutanlarım askerlikten kaçmaya çalıştığımı zannedip bu damgayı vurdu. En çok bu düşünceleri beni üzdü zaten. İnsanın adı çıkmasın.. Öyle işte..
Hoşgeldin abi :):) gececilerdeki espirilerin olmicak mı artık :züü:

Hoşbulduk kardeşim benim :) Belli olmaz da belki bu aralar gelirim. Ama devamlı olmayacağı kesin.Sağolun arkadaşlar Hoşbulduk.

• Beğen
__xXx__

__xXx__

Üye
Öyle mahkemelik bi durum falan değil ya sadece bazı komutanlarım askerlikten kaçmaya çalıştığımı zannedip bu damgayı vurdu. En çok bu düşünceleri beni üzdü zaten. İnsanın adı çıkmasın.. Öyle işte..

Hoşbulduk kardeşim benim :) Belli olmaz da belki bu aralar gelirim. Ama devamlı olmayacağı kesin.Sağolun arkadaşlar Hoşbulduk.

geçmiş olsun kardeşim şükürki atlattın artık o günleri

.caner.

.caner.

Üye
Hoşgeldin.

greenmile

greenmile

Üye
hoşgeldin kardeşim

millet gidip geliyor biz hala :D

jackalmami

jackalmami

Üye
    Konu Sahibi
Aynen..

Hoşbulduk caner kardeş.

Hoşbulduk yeşil yol :) Bir an önce aradan çıkarmaya bak. Yaş ilerledikçe daha fazla zoruna gider bazı şeyler..

• Beğen
MrTech

MrTech

Üye
Hoşgeldin abim :tebessüm: Askerlik kötü de geçse abim sen Allah'ın bunu sınavı olarak düşün ki bunu geçtin. Allah hepimizin hakkında hayırlısını ihsan eylesin.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR