"Gazabımız şiddetlidir"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ben de onu soracaktım. Haydar bayadır görünmüyor :hmmm

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
ben kimsenin yerini almadım ki

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
anladım...

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
bu sözüme katılan bir sensin teşekkür ederim.

-efşan

-efşan

Üye
Ben teşekkür ederim Hocam.

AHMED...

AHMED...

Üye

''Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz.
Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı,
Söz ola ağulu aşı, yağ ile bal ede bir söz.'' Yûnus Emre

ayakta alkışlıyorum sizi

greenmile

greenmile

Üye
israile de gider yapıyorduk ne oldu ne tazminat ödediler,ne de özür dilediler.Hiçbir şey olmaz rahat olun.

-efşan

-efşan

Üye
israile de gider yapıyorduk ne oldu ne tazminat ödediler,ne de özür dilediler.Hiçbir şey olmaz rahat olun.
Bunu anlatmaya çalışacaktım tam ben de..!
Şimdi bir de tepkilere bak sen. Sanki uçağı biz düşürmüşüz gibi tepki alırız.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

şehitler olduğunda millet sokağa dökülmüştü babam polis benim orda gençler de bağırıyor komutan bizi Gabar'a götür diye babam tuttu kolundan gel ismini yazalım gönüllü olarak gidersin dedi. gelen cevap: " abi ben valla tezahürat öyle ya ondan bağırıyordum aslında şimdi ben savaştan anlamam" güler misin ağlar mısın :)

savaşa girmek çoğu kimseye kolay geliyor pcde oynanan oyun gibi orda kontrol sızdedır vurulmak istemezsenız oyunu sonlandırırsınız fakat gerçek savaş kimsenin kontrolunde değildir doğuda askerlik yapan varmıdır bilmiyorum hiç devreniz gözünüzün önünde boynundan vurulmuşmudur fışkıran kanı durdurmak için parmağını mermi deliğine sokup durdurmaya çalışıpta ölmesini seyretmek yaşadınız mı bunu savaşalım diyenlere sorum?

greenmile

greenmile

Üye
suriyeye girmek o kadar kolay değil,girersen çıkamama ihtimalin var.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
[ENGİN];4877580' Alıntı:
savaşa girmek çoğu kimseye kolay geliyor pcde oynanan oyun gibi orda kontrol sızdedır vurulmak istemezsenız oyunu sonlandırırsınız fakat gerçek savaş kimsenin kontrolunde değildir doğuda askerlik yapan varmıdır bilmiyorum hiç devreniz gözünüzün önünde boynundan vurulmuşmudur fışkıran kanı durdurmak için parmağını mermi deliğine sokup durdurmaya çalışıpta ölmesini seyretmek yaşadınız mı bunu savaşalım diyenlere sorum?
Haklısın abi...

Enes

Enes

Üye
[ENGİN];4877580' Alıntı:

ben Van'da kalırken polislerin öldürüldüklerini birebir kendi gözümle gördüm bu yüzden atıp kesenler görmediğinden kolay geliyor bazı şeyler

- - - Eklendi - - -

ayrıca Van'da gece bir sürü tabut geliyordu gece mezarlık dibinde oturuyorduk. gece defin oluyordu haberlerde göremiyorduk hiç bunları ama her gece bayrağa sarılı tabut görüyordum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sanki counter strike oynuyorlar yorum yazmak kolay

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
[ENGİN];4878235' Alıntı:
sanki counter strike oynuyorlar yorum yazmak kolay
Abi nereden buluyon bu yorumları alemsin ya... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt