valla duvara vurup kircam artik yardim pls :'(

Sponsorlu Bağlantılar

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
valla duvara vurup kircam artik yardim pls :'(
Arkadaslar benim l800 var herseyi guncel gayet guzel calisiyor ama son 1 aydir gunde 4 - 5 donmaya basladi bende her defasinda sanirim softreset atiyorum mesela internetteyim ve ayni anda muzik dinliyorum donuyor...
sadece internetteyim 15 dakika donuyor...
muzik dinliyorum donuyor...
arka planda calisan hicbir uygulama yok hepsini devre disi birakmisim, telefonu rahatsiz eden uygulama yok...
yaklasik 10 - 15 tane uygulamam var e bundada donacaksa baslarim boyle cihazada...
1 hafta once hardreset attim 1 gun boyunca olmadi sonra yine donmaya basladi...

model; L800
yazilim; wp 7.8 (zune uzerinden guncel)
yuklu uygulama sayisi; 27 (oyunlarla beraber)
muzik sayisi; 675
resim sayisi; 791

bunlar telefonda olanlar sizce normal mi?
hafizasi cok doludur belki ondandir diye dusunuyorum ama sanmiyorum :/
napcam ya?? :'(

IVI-Elia

Üye
Açıkçası donmaması gerekir.WP 7 yi bilmem ama WP 8 ne kadar uyg yüklersen yükle şişme yapmıyor ama wp7 için bir şey diyemem.Ali abi cevaplar birazdan..

alical33

alical33

Üye
son zamanlarda yüklediğin bi uygulamadan kaynaklanıyor olabilir

braayn

braayn

Üye
garantisi varsa yolla garantisine onlar vursun duvara kırsınlar sana yenisini yollasınlar bu kadar canını sıkma hafıza kartını çıkartıp birde kullanmayı dene bakalım donacak mı ?

alical33

alical33

Üye
garantiye verse flaş atıp yollarlar ki 800 trde satışta olmadığı için yurtdışına gitmesi gerekir

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Yoldaş sen onu bir ara sıfırlamayı dene yada direk güncel flaş at :good:

Unlock mu senin cihaz?

ecel54

ecel54

Üye
Sürüm numarasını yazarmısın

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hafizadan olacagini sanmiyorum. Ben bir ara 300'un uzerinde oyun uygulama yuklemiştim. Hafiza 16gb/3gb free kalmişti. Guncellemeden sonra başladiysa cihazi zune'a baglayip restore et.

ecel54

ecel54

Üye
son güncellemeden önceki sürümde benim telefonda 2-3 kere kulaklık takıliyken donmuştu. Son guncellemeden sonra düzelmiş olması lazım uzun zamandir kulaklik kullanmıyorum

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Az once mobilden mesaj yazacaktim, yariya geldim yine dondu pc'ye gecmek zorunda kaldim...
Simdi isin yoksa flash dosyalarini indir, yardimci prolari kur, telefondaki herseyin gitsin ohoo :(
Sanirim en iyisi satmak

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Neden satıyorsun ki satma yurt dışındymışsın ver garantisine.
2014e kadar dayan yeni çıakn WPli telefonlardan alırsın :)
Satsanda kaçtan satacaksın hem de yurt dışı :(

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Neden satıyorsun ki satma yurt dışındymışsın ver garantisine.
2014e kadar dayan yeni çıakn WPli telefonlardan alırsın :)
Satsanda kaçtan satacaksın hem de yurt dışı :(

Haklisin aslinda ama sinirimi çok bozuyor ya...
Geçen 29 mesajlik bisey yazdim son satirlari yaziyordum yine dondu attim yere biseyde olmuyor :)

IVI-Elia

Üye

Haklisin aslinda ama sinirimi çok bozuyor ya...
Geçen 29 mesajlik bisey yazdim son satirlari yaziyordum yine dondu attim yere biseyde olmuyor :)

wp7 de Nokia Care Suite ile Flash atılmıyor mu?Ya da zune ile wp8 de çok basit bir işlem.Gerçi araçları ve sürücüleri yıklemek biraz uzun sürüyor ama...Tekrar geçmiş olsun.İşte Nokia sağlamlığı bu arada :D

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
wp7 de Nokia Care Suite ile Flash atılmıyor mu?Ya da zune ile wp8 de çok basit bir işlem.Gerçi araçları ve sürücüleri yıklemek biraz uzun sürüyor ama...Tekrar geçmiş olsun.İşte Nokia sağlamlığı bu arada :D

Bu microsoft beni cok sinir etti valla en iyisi satip wp8 almak yada android'e gecmek

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihaz beni kanser edecek kardeş ya az önce yine dondu anlamadim gitti ya :S

IVI-Elia

Üye

- - - Eklendi - - -

belki yapmışsındır ama şuna bir bak

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hafizadan olacagini sanmiyorum. Ben bir ara 300'un uzerinde oyun uygulama yuklemiştim. Hafiza 16gb/3gb free kalmişti. Guncellemeden sonra başladiysa cihazi zune'a baglayip restore et.

bunu denedin mi:hmmm

Üst Alt