V910 kullanıcıları burada buluşalım

Sponsorlu Bağlantılar

blueice32

Üye
Arkadaşalar ben yaklaşık 3 aydır bu telefonun kullanıcısıyım mümkün mertebe sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.
arkadaşalardan biri sessize alma modunu sormuş bu telin böyle bir özelliği yok
wireles çok hızlı harika
kamera fena değil ama pikseli düşük ön ve arka iki kamera var
kılıfı orjinal Iphone :)
jar uzantılı hertürlü programı kurabilirsiniz oyun browser gibi
opera diye bir browser varki bence en iyisi
şimdilik bu kadar,

haylazz79

haylazz79

Üye
isteyen varsa satabilirim sıfır kutusunda cihazz 325 tl v60 modeli

sabry09

sabry09

Üye
ataçınar a cevaptır: arkadaşım solomobi.com a bir bak istersen nasıl çin telefonları var 3g hiçbir çin telefonunda yok deme iyice araştırmadan.ayrıca rasasi m9 aldım bugün gayet güzel cihaz sanırım anycool v910 modeliyle aynı.

alien61

alien61

Üye
arkadaşlar tlfonda arama yapamıyorum kendi kendine kapanıor bi yardım edin allah aşkına

sado921

Üye
Hocam benim de cd si çıkmadı içinden yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

07zgr

Üye
bnde arka kapagı kolay cıkıyor tek sorun jarz cok gec oluyor kammera biraz kötü

cosbi61

Üye
ARKADAŞLAR V910 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM HANGİ SİTEDEN ALIŞ VERİŞ YAPİM BANA TAVSİYESİ OLAN VARMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ? :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

Evet arkadaşlar v910 ile ilgili görüş ve sorunlarımızı burada paylaşıp bilgi alış verişi yapalım, sorunlarımıza çözüm bulalım.

yok mu benden başka kullanıcısı sitede bu telefonun:)

ARKADAŞIM HANGİ SİTEDEN ALDIN TLFONU BENDE V910 ALCAMDA BANA Bİ TAVSİYESİ OLAN VARMI HANGİ SİTEDEN ALIŞ VERİŞ YAPİM:bilmem::bilmem:

adnanefe

Üye
destek cd si olan varsa paylaşabilirmi....

ferhat41

Üye
yalin07 kardeş destek cd si gönderirsen sevinirim [email protected] çok teşekkür ederim şimdiden ve sonrası için ferhat.

vsblu3

Üye
arkadaşlar ben v910 kullanıyorum gayet hoş bir telefon burdan kullanmayı bilmeyenler kötüleyebilirler.. fakat bundaki hassasiyet çok iyi .. arkadaşm kalemden falan bahsetmiş .. kalem kullanmayın elinizle yapın alışacaksınız.. ayrıca benim sorum kamerası 3.2 dio ama 1 mp bile değil çok kötü kamera .. onu değiştirebilir miyiz?

kahramancorum

kahramancorum

Üye
selam 910i cd sine nasıl ulaşa bilirim birde benim iternete baglandıgımda cin yada ingilizce bahlanıyor türkceye nasıl cevire bilirim yardımcı olabilirmisiniz

--------------- Ekleme ---------------

nasıl alabilirim cd yi birde internete baglandığımda cince veya ingilizca baglanıyor türkçelendiremedim neyapmam lazım 910i var bendede

Üst Alt