V910 kullanıcıları burada buluşalım

Sponsorlu Bağlantılar

emilgen

emilgen

Üye
    Konu Sahibi
V910 kullanıcıları burada buluşalım
Evet arkadaşlar v910 ile ilgili görüş ve sorunlarımızı burada paylaşıp bilgi alış verişi yapalım, sorunlarımıza çözüm bulalım.

--------------- Ekleme ---------------

yok mu benden başka kullanıcısı sitede bu telefonun:)

• Beğen
Tepkiler: son kral ve feno_men_23

erolaydin60

Üye
Ben de böyle bir telefon aldım. Doğru mu yaptım yalnış mı bilemiyorum. Bakalım ne olacak 3G ile.
Ben daha yeniyim, bilgisayara PC Suite indirip kurdum, ama hoşuma gitmedi. Bu telefon ile bazı satıcılar CD veriyormuş. Orada nasıl programlar var acaba? Veya kullanma kitabı gibi bişeyler bulabilirmiyim?

Salihyet

Salihyet

Üye
dokinmatik miydi ? :hmmm

yalin07

yalin07

Üye
slm arkadaşlar ben cok memnunum tlf messenger benim derdim onu da hallettim desdek cd isteyene verebilirim

by_siirbazz

by_siirbazz

Üye
slm arkadaşlar ben cok memnunum tlf messenger benim derdim onu da hallettim desdek cd isteyene verebilirim
kardeş hayırlı olsun bende bugün aldım v910 destek cd si yok bunda 3g varmı yardımcı olursan sevinirim

talip2525

Üye
bende kullanıyorum gayet güzel tel 3g var wifi var daha ne olsun iphone ile ölçüler aynı sorun yok şimdilik

crazycasanova

Üye
arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki bu telefonda 3g yok maalesef.. öndeki kamera sadece resim çekio görüntülü arama yapmıo. ilerde bi flashla düzeltirlermi bilemem ama şimdilik yok. 3g hızında net deseniz o da yok maalesef gprs/edge ile bağlanıo.

sft_eses

Üye
Arkadaşlar bu telin fiyatı nedir?Bir de SAR değerini paylaşırsanız memnun olurum....

can10950

Üye
arkadaslar..
bende bugun aldim bu v910'dan..
cok fazla karistirma firsatim olmadi ama cok kotu bisey diyemem..
daha onceki telefonum 7610 oldugu icin teknolojiyi cok fazla takip etmedigim anlasilir..
kamerasinda bir sorun gordum gayet guzel gosteriyordu..
tv'si cok guzel..
wireless'den henuz baglanmayi basaramadim ama denemelerim suruyor..
menusu biraz karisik.. bazi yerlede ayni seyleri gordum..
dokunmatik ekraninda bir sorun yok gorunuyor ama kalem kullanirsaniz daha kolay oluyor..
kesinlikle ekran koruyucu almaniz lazim cunku cizilmeye cok musait..
bana simidlik en sor gelen tarafi arka kapagi cok zor cikiyor..
simdilik goruslerim bunlar..
biraz daha kullaninca yeni biseyler cikarsa onlarida yazarim..

ataçınar

Üye
3g yok arkadaşlar.şöyle diyeyim hiç bir çin malı cihazında 3g yok.çünkü 3g ayrı bi sistem modem yani.

ahmetigo

Üye
arkadaşar bu telefona program atılabılınıyormu(herhangı destekledığı bırprogram) almayı dusunuyorum siz onerırmısınız v910 yada v900mu acıl cevap arıyorum tel özelliklerini yazarmısınız

simskaan

Üye
arkadaslar meraba 2 3 haftadır v910i kullanıcısıyım ..cok memnunum yanlız teli nasıl sesize alacagımı bir türlü bulamadım bilen varsa soylesin lutfen ayrıca urun java destekliyor ama cogu yukledigim java yani jar uzantılı oyun olmadı malesef o konudada yardım veren olursa sevinirim bu destek cd sinin içinde oyun program vs. mi var yoksa sadece tel hakkındaki rutün seylermii bu konuda yardımcı olanlarada olmayanlarada tesekkur ederim iyi gunler....

simskaan

Üye
3g yok hiç bir çin telinde yok ztn 3g ayrı bir olay ayrı bir modemdir.

pakizane

Üye
benim bildiğim 3g şabaka ile ilgili bişey
TRCLL VODAFONE AVEA falan sadece anlaşmalı olduğu marka telefonlara 3g destek veriyor. Bi arkadaşım açtırtmak istedi. Çin malı telefonlara 3g destek vermediklerini sölemiş trcll

FASAFİSO

FASAFİSO

Üye
Arkadaşım telefon uyumlu olması gerekiyorki verilen hizmet alınsın sen ne kadar hizmet verirsen ver...makinada 3g yoksa gerisi boştur.

ablik

Üye
:nono:arkadaşlar bana destek cd si lazım acil:nono:

tLg__06

tLg__06

Üye
arkadaslar bende bu telefondan alacagım gorusleriniz nedir imi almaya degermi 3g varmı kac para ve ozellikleri nedir?

sekaymak

sekaymak

Üye
3g yok arkadaşlar.şöyle diyeyim hiç bir çin malı cihazında 3g yok.çünkü 3g ayrı bi sistem modem yani.
ya arkadaşlar bende wifi ayarlarını yapmak istiyorum fakat aradım bulamadım lütfen bilen varsa göndersin ayrıca ataçınar sana katılıyorum çin malı telefonları 3g diye satmaya kalkışanlarda var ama 3g yok bilgilenin

tuna1988

Üye
ben internete giremirum ve arama yapamıyorum sitelerde yazanları yaptım yinede olmuyor

Üst Alt