General Mobile 4G [V2 Çıktı]General Mobile 4G Wileyfox Swift Rom (Custom Rom) (Cihaza Ait İlk Custom Rom)

Sponsorlu Bağlantılar

hidryhme

Üye
Bu bootlader sorununu çözemedim özelden yardımcı olabilcek var mı ?

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
tek simli de çalışıyor da romun tek simli olanı yok mu acaba

korkuluk5252

korkuluk5252

Üye
ayarlar da ki sim kartlar kısmında bazen hata veriyor bide konuşma esnasında bi kaç ingilizce yer var

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar da ki sim kartlar kısmında bazen hata veriyor bide konuşma esnasında bi kaç ingilizce yer var
Sim kartt kisminda cift simi dokunursaniz olabilir. İngilzce bolumler olabilir rom daha cok yeni guncellemelerle duzelecektir.

kotku

kotku

Üye
hocam
öncelikle custom rom paylaşımlarınız için teşekkür ederim. stock romda olmayan bir çok ihtiyacımı giderdi fm radio gibi. benim asıl sorum şu? cyanogen modlu gm android one telefonuma subin.zip ile root atabilir miyim veyahut nasıl rootlarım bu roomu?

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
hocam
öncelikle custom rom paylaşımlarınız için teşekkür ederim. stock romda olmayan bir çok ihtiyacımı giderdi fm radio gibi. benim asıl sorum şu? cyanogen modlu gm android one telefonuma subin.zip ile root atabilir miyim veyahut nasıl rootlarım bu roomu?
Diğer sorunuzu cevapladım hocam :) Cynogen Os değil ise geliştirici ayarlarından root izni verebilirsiniz.

kotku

kotku

Üye
sizin yayınladığınız cyanogen romu. os mu değil mi nereden anlarız. os değilse geliştirici ayarlarından root iznini hangi yerden vereceğiz

kotku

kotku

Üye
cyanogenmod yükleyemedim hata veriyor

kotku

kotku

Üye
Hepsini yaptım. Orjinal romada dönemedim

harun0613

Üye
hocam tek güncelleme geldi bana sadece sitem güncelmede ise güncelme yok diyor ekrandaki yazı kaldı oyle nasıl yapacam bir yol gösterseniz

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
V2 Çıktı, daha stabil ve daha kullanışlı
YENİ GELEN GÜNCELLEMEYLE ROOT YAPILABİLİYOR ARTIK

kotku

kotku

Üye
Cyanogenmod ile farkı nedir hocam?

kotku

kotku

Üye
V2 yi yüklemek için format atmamız gerekir mi?

kotku

kotku

Üye
bende cyanogenmod yüklü. nasıl v2 yw geçiş yapabilirim

Üst Alt