V.İ.S.A2v1.4 Finally Optimized GTA SA Android + GTA 5 Patch

Sponsorlu Bağlantılar

erst4

erst4

Üye
Dikkat et com.rockstargames.gtasa bu klasörü değil içinde files ve diğer bütün dosyaları, telefonun dahili hafızasında bulunan android\data\com.rockstargames.gtasa içine atacaksın, zaten aynı files dosyası var diye uyarı verecek tümüne evet diyeceksin, işlem bitince direk oyunu aç tamamdır.
patch sürümünde sıkıntı olmalı youtube da surekli version şu bu diye video paylaşıyorlar arkadaş paylaşımı deneyip paylaşsaydı kendi ekran görüntülerini ortaya koyardı, senin yaptıgın gibi.

turancen

turancen

Üye
Ben kimseyi mahdur etmek istemem, onun için uğraşıyorum, paket çalışıyor şahsen denedim :) video anlatım yapıp yotube kanalımda paylaşacağım :D nasıl yüklenir ve nasıl oynanır diye, tam bir çözeyim oyunu, sonrası gelir zaten.
Arkadaşlar pakette versiyon sorunu var herhalde, kontrolleri ayarlarken oyundan atıyor ama direk oyuna girince çalışıyor.

Terzoo98

Terzoo98

Üye
    Konu Sahibi
475 mb lık bir dosya indiriyor ve s2 telefonumda gta sa yüklü bakalım çalıştıracakmı :)
Arkadaşlar yüklemesi çok basit, rarın içinden çıkan com.rockstargames.gtasa klasörün içindekilerin hepsini, telefonun içinde android\data\com.rockstargames.gtasa içine atın, evet deyin işlem tamamdır. şimdi oyunu açıp resim çekeceğim :D
Aynen çok basit ama güzel kardes :D
475 mb lık bir dosya indiriyor ve s2 telefonumda gta sa yüklü bakalım çalıştıracakmı :)
Arkadaşlar yüklemesi çok basit, rarın içinden çıkan com.rockstargames.gtasa klasörün içindekilerin hepsini, telefonun içinde android\data\com.rockstargames.gtasa içine atın, evet deyin işlem tamamdır. şimdi oyunu açıp resim çekeceğim :D
Oyunu açtım ama adamı değiştiremiyorum,arabalar, harita ve menüler değişti, lakin adamı nasıl değiştireceğim bilemiyorum,
Birkaç resim çektim buyrun.
s2 ile çektim şimdi.
Kardes radar niye öyle ortası yuvarlak :D
patch sürümünde sıkıntı olmalı youtube da surekli version şu bu diye video paylaşıyorlar arkadaş paylaşımı deneyip paylaşsaydı kendi ekran görüntülerini ortaya koyardı, senin yaptıgın gibi.
şuanki sürüm visa2.v1.2... v3 v4 lere inanmayın

turancen

turancen

Üye
Bir tane daha resim ekledim :ehe

Kardes radar niye öyle ortası yuvarlak :D

şuanki sürüm visa2.v1.2... v3 v4 lere inanmayın
Niye yuvarlak bilmiyorum,

erst4

erst4

Üye
daha detaylı araştırırsanız faydalanmak isterim gta 5 patchinden, konunuzu takipteyim :)

turancen

turancen

Üye
Oyun içi video ;)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

erst4

erst4

Üye
android 4.4.2 döndüm deneyeceğim, inşallah sonuç verir :)

Terzoo98

Terzoo98

Üye
    Konu Sahibi
Oyun içi video ;)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Vaay helal :D
android 4.4.2 döndüm deneyeceğim, inşallah sonuç verir :)
sonuç %100 çalışıyor :D
Root Explorer programını indirin ve SD kartın ana dizininde Android/data/com.rockstar.games/files/ kısmına giriyoruz veAdjustable.cfg dosyasını Text editör ile açıp alta şu kodu yazalımPositionAndScale 85, 65, 68, 44 ; WIDGET_POSITION_RADAR sonra kaydetip çıkın oyuna girin radar dikdörtgen şeklini alıcaktır... :D

erst4

erst4

Üye
Vaay helal :D

sonuç %100 çalışıyor :D
Root Explorer programını indirin ve SD kartın ana dizininde Android/data/com.rockstar.games/files/ kısmına giriyoruz veAdjustable.cfg dosyasını Text editör ile açıp alta şu kodu yazalımPositionAndScale 85, 65, 68, 44 ; WIDGET_POSITION_RADAR sonra kaydetip çıkın oyuna girin radar dikdörtgen şeklini alıcaktır... :D
evet herşey dogru düzgün calısıyor yalnız karakter degisimnde sorun var umarım bu sorun hallolur

Anil-D

Anil-D

Üye
karakter vs ben bunlari bulamadim

firostr

firostr

Üye
Teşekkürler

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Öncelikle kardeş şunu harita konusunu 6 sınıf çocuguna anlatır gibi bana anlat birde bana 1 tane indirme sitesi ver kafam karışmasın benim birde arada sırada oyundan atarmı bizi vede gta nın hangi sürümünde kuralım bunu bende gta san 1.0.5 var uyarmı teşekkürler
Kardeş readme dosyasını açtım ama orda i recommend 1.06 and 1.0.7 It is not working on Android Lollipop(5.x) And CyanoganMod12 or CM12 base rom falan filan diyor bunların yüklümü olması gerek ??

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Oyunu yükledim amma skin selector yapamıyorum ??

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Data dizinine attim fakat saçma bir görüntü ortaya çıktı 1.8 mi yuklesek ki?
Hicbir şekilde oynamıyor birkaç adim attıktan sonra durduruldu hatası veriyor

Anil-D

Anil-D

Üye
visa yeni sürüm çıkmadimi

Anil-D

Anil-D

Üye
save dosyasi linkini bidaha upla

ruckheim

Üye
Root gerektiyor mu