UzayLıLarLa iLetişim KuruLdu

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
UzayLıLarLa iLetişim KuruLdu

Apollo 14 uzay aracı ile aya giden ve ayda yürüyen 6. insan olan Dr. Edgar Mitchell, uzaylıların gerçek olduğunu fakat NASA'nın bunu halktan gizlediğini açıkladı.

Gazetelere konuşan Mitchell: "Kendi tecrübelerimden ve uzaylılarla temas kuran tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla uzaylılar düşman değil. Eğer olsalardı şimdi burada olamazdık" dedi.

Ayın yüzeyinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun ay yürüyüşünü yapan insan ünvanını da elinde bulunduran Mitchell, "UFO fenomeni gerçek" diye ekleyerek sözlerini bitirdi.
Eski astronotun sözlerine ise NASA'dan jet yalanlama geldi. Açıklama yapan bir NASA yetkilisi, "Dr. Mitchell iyi bir Amerikalı, fakat onun bu konudaki görüşlerine katılmamız mümkün değil" diye konuştu.

CEREN

CEREN

Üye
çok iginç hangisine inansak acba:hmmm

karides

Üye
Ne ufo'su ya. Adamcağız gündeme nasıl gelebilirimin derdinde. Bize de burada çene yormak kalıyor işte.:bleh:

mservank

mservank

Üye
dünyadasın çünkü uzaylılar yok

CEREN

CEREN

Üye
yani ozaman ufo yokmu???
aslında mantıklı düşünecek olsak olmayabılırler
ama diğer yandanda sanki varlar gibime geliyor
yani ben kararsızm

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
yani ozaman ufo yokmu???
aslında mantıklı düşünecek olsak olmayabılırler
ama diğer yandanda sanki varlar gibime geliyor
yani ben kararsızm

Koca Evrende Biz de Bir Gezegende Yaşıyoruz.. Bir Bakıma Biz de UzayLıyız :D

Ya Düşünsenize Koskoca Evrende YaLnız oLduğumuzu Düşünmek BenciLce oLmaz Mı??

KabuL Ediyorum.. Bu Çıkan HaberLerin %90'ı YaLan.. GeneLde Dikkat Çekmek veya Gündeme Oturmak İçin YapıyorLar..

Fakat Kuran'da "18.000 Âlem" Diye Geçiyor ve Biz 18.000 İçinde Sadece 1 âLemiz.. Bunun MantıkLı Başka Ne AçıkLaması oLabiLir ki?

in_dream

in_dream

Üye
kedidir onun gördüğü kedi:D
ufo yoktur uzaylı vardır

mservank

mservank

Üye
ben inanmıyorum açıkçası ne olursa olsun adamlar doğru düzgün marsı keşfedemeden üzerinde yaşayacan canlıları keşfettiler ilginç

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

karides

Üye
Koca Evrende Biz de Bir Gezegende Yaşıyoruz.. Bir Bakıma Biz de UzayLıyız :D

Ya Düşünsenize Koskoca Evrende YaLnız oLduğumuzu Düşünmek BenciLce oLmaz Mı??

KabuL Ediyorum.. Bu Çıkan HaberLerin %90'ı YaLan.. GeneLde Dikkat Çekmek veya Gündeme Oturmak İçin YapıyorLar..

Fakat Kuran'da "18.000 Âlem" Diye Geçiyor ve Biz 18.000 İçinde Sadece 1 âLemiz.. Bunun MantıkLı Başka Ne AçıkLaması oLabiLir ki?

Sözüm sana değil, sadece çıkış noktandan hareketle şunu söyleyeceğim.
UFO VE UZAYLI KAVRAMLARI BİRBİRİNE KARIŞTIRILIYOR DEVAMLI OLARAK.
18.000 alem içerisinden sadece birini biliyorsak biz,o zaman diğer alemlerinde var olabileceğine kanaat getirmemiz mümkündür elbette. Bu olgu, "uzaylı" kavaramı ile de kısmen karşılanabilir.

Ancak, ufo farklı bir kavramdır. UFO "bilinmeyen gök cismi" anlamına gelir ki, bu durumda dünyayı ziyaret eden uzaylılardan bahsetmiş oluruz. Bu olgu ise, tümüyle spekülasyona açık, rant aracı olarak kullanılan bir kavramdır. Şu soruyu kendinize sormanızı öneririm:

Özellikle son 100 yıldır devamlı olarak ufo'lar tarafından ziyaret ediliyorsa dünya (!), hala neden temasa geçmiyorlar bizimle? Yani, amaçları dost olmaksa 100 yıldır ne mal olduğumuzu anlayamadılar mı? Yok, amaçları düşmanlıksa neden hala saldırmıyorlar? Yoksa teknolojileri mi yetersiz kalıyor, insan neslini tüketmekte? :D .

Sonuç olarak, şunu söylebilirim. Başka alemlerin varlığına yani uzaylıların olabileceğine inanmak rasyonel olarak mümkündür ve bu konuda "Msinal" arkadaşıma tümüyle katılıyorum. Ancaaaaaaaaak, UFO'nun reel düşüncede yeri dahi olamaz. Nokta.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Sözüm sana değil, sadece çıkış noktandan hareketle şunu söyleyeceğim.
UFO VE UZAYLI KAVRAMLARI BİRBİRİNE KARIŞTIRILIYOR DEVAMLI OLARAK.
18.000 alem içerisinden sadece birini biliyorsak biz,o zaman diğer alemlerinde var olabileceğine kanaat getirmemiz mümkündür elbette. Bu olgu, "uzaylı" kavaramı ile de kısmen karşılanabilir.

Ancak, ufo farklı bir kavramdır. UFO "bilinmeyen gök cismi" anlamına gelir ki, bu durumda dünyayı ziyaret eden uzaylılardan bahsetmiş oluruz. Bu olgu ise, tümüyle spekülasyona açık, rant aracı olarak kullanılan bir kavramdır. Şu soruyu kendinize sormanızı öneririm:

Özellikle son 100 yıldır devamlı olarak ufo'lar tarafından ziyaret ediliyorsa dünya (!), hala neden temasa geçmiyorlar bizimle? Yani, amaçları dost olmaksa 100 yıldır ne mal olduğumuzu anlayamadılar mı? Yok, amaçları düşmanlıksa neden hala saldırmıyorlar? Yoksa teknolojileri mi yetersiz kalıyor, insan neslini tüketmekte? :D .

Sonuç olarak, şunu söylebilirim. Başka alemlerin varlığına yani uzaylıların olabileceğine inanmak rasyonel olarak mümkündür. Ancak, UFO'nun reel düşüncede yeri dahi olamaz. Nokta.

Evet Arkadaşım.. HakLısın "UFO" ve "UzayLı" KavramLarını Birbirine Karıştırıyoruz..

UzayLıLarın Neden HâLa GeLmediğini SöyLüyorsun.. VaLLa BaşLarına GeLecekLeri Tahmin Edip Geri KaçıyorLardır..:D Ya da Bizi OnLardan iLeri Bir UygarLık oLduğumuzu Düşünüp Sonra Da HayaL KırıkLığı İçinde GidiyorLar..:D (Bizden iLeri oLdukLarı Nereden Çıkıyorsa)

teomaxi

teomaxi

Üye
uzaylı olmazmı var tabi ama soyu tükenmiş sadece mustafa topal oğlu kalmış
:)

Üst Alt