uykusuzluğa önerisi olan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
uykusuzluğa önerisi olan
15 gecedir uyuyamıyorum uykum var hemde çok var ama kafamdan atamadığım düşünceler yüzünden uyuyamıyorum çözüm önerisi olan?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
valla bir şey tavsiye ederdim sana ama olmaz.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
niye olmaz kötü birşey mi uyutacak her yolu denerim

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
kötü bir şey hacım tavsiyesi olmaz bunun. uyku hapı denedin peki mi hiç?

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
uyku hapı denemedim doktor tavsiyesi lazım dogal yontemler daha makbule geçer

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
valla kardeş o zaman en doğalı kendini baya bi yorman lazım bi şekilde öyle uyuyabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
yorulmak çözmez çünkü uykum var hemde çok var ama uyuyamıyorum kafamı boşaltacak bir şeyler lazım

35 TC 1923

35 TC 1923

Üye

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Uyku bana da lazım..

maxirabit

maxirabit

Üye
Spora başlayın en doğal yolu bu,çünkü efor sarfedirseniz yatağa un çuvalı gibi düşersiniz.Birde üstüne papatya çayı içtiğinizde yataktan kalkamazsınız.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
yav gidin kitap okuyun 5.sayfaya gelmeden uyursunuz :) tecrübeye sabit

Kingmortall

Kingmortall

Üye
uyku ilacı al kesintisiz uyursun

maxirabit

maxirabit

Üye
Uyku ilacı daha fazla beyni durdur,yani uyumadan direnirse bir süre sonra ismini bile söyleyemez.
Aslında 15gün aralıksız mı yada 1-2 saatlik uykularmı bilmiyorum ama en fazla 2 gün hiç uyumadan durarsanız 3.gün hastanelik bile olursunuz.Çünkü vucudunuz tepki vermez,saçmalayan birşeye dönüşüyor,fazlasıyla halisülasyan görüyor insan.

Ocean258

Ocean258

Üye
Koyunları say :)

jackalmami

jackalmami

Üye
Uyku ilacı atsak, sabah işe kalkamayız. Ve sadece geçici bir çözüm olur. Kendini yormayı bazen deniyorum, bir nebze de olsa faydası oluyor. Zaten işte çok yoruluyorum bu aralar. bir de gece kendimi yorunca 2-3 gibi uyuyabiliyorum. Bazen saat 1'de bile uyuyabiliyorum. Yorulmayı dene, az da olsa faydası oluyor. Bende de seninki gibi uykusuzluk var. Daha doğrusu uyuyamamak. Bazen kesintisiz 2 gün ayakta oluyorum, acayip şekilde uyku bastırıyor ama yatağa girince yine uyuyamıyorum. Aslında ayakta uyumayı öğrensek fena olmaz. :ehe

ismail

ismail

Üye
bende erken uyuyamam :)
Ama uyunca 10a kadar falan uyurum :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Uyku ilacı atsak, sabah işe kalkamayız. Ve sadece geçici bir çözüm olur. Kendini yormayı bazen deniyorum, bir nebze de olsa faydası oluyor. Zaten işte çok yoruluyorum bu aralar. bir de gece kendimi yorunca 2-3 gibi uyuyabiliyorum. Bazen saat 1'de bile uyuyabiliyorum. Yorulmayı dene, az da olsa faydası oluyor. Bende de seninki gibi uykusuzluk var. Daha doğrusu uyuyamamak. Bazen kesintisiz 2 gün ayakta oluyorum, acayip şekilde uyku bastırıyor ama yatağa girince yine uyuyamıyorum. Aslında ayakta uyumayı öğrensek fena olmaz. :ehe
:D:D ben daha o aşamaya geçemedim oturduğum yerde uyuyorum ama ayakta imkansz:D

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923
paradox07

paradox07

Üye
İnsan en fazla 72 saat uykusuz kalabilir diye biliyorum.72 saatten sonra ara ara gözü açık uyur :)

jackalmami

jackalmami

Üye

:D:D ben daha o aşamaya geçemedim oturduğum yerde uyuyorum ama ayakta imkansz:D

Arkadaşım askerde alışırsın diyordu. Bi atkadaşı nöbette, ayakta uyuyabiliyormuş. Tam hatırlayamadım şuan ama en az 1 kişi ayakta uyuyordu. Bende oturarak, dizüstü ve daha değişik pozisyonlarda uyuyorum ama ayakta uyuyamadım şu ana kadar :( :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt