Uygun ikinci el lcd tv ariyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darbeci_001

darbeci_001

Üye
    Konu Sahibi
Uygun ikinci el lcd tv ariyorum
Arksdaslar uygun fiyata iknci el lcd tb ariyorum çözünürlüğü iyi ve uygun fiyali olsun

gutihaz1

gutihaz1

Üye
selamun aleykum kardeşim bende beko 51 ekran tv vardı iki defa tamirden sonra son nefesini verdi beko arçelik vestel bayileri spotçular , ikinci elciler , tv tamircileri , internetten satış yapan siteler , mediamarkt , teknosa ,satürn ,electroworld yani senin anlayacağın aklına gelebilecek her yerde sağlam bir araştırma yaptım yaklaşık bir ay sürdü en sonunda bimeksten aldım bütün firmalar içinde en ucuzu buydu mesela 51 ekran tv fiyatı beko arçelik vestelde 449 lira ben bimeksten samsung 56 ekran led tv aldım 450 lira verdim üstüne birde yaklaşık 90 liralık hediye çeki verdiler aynı televizyon diğer yerlerde 580 tl bütün tvlerde %15 20 arası indirimler var hele sunny marka tvler çok çok ucuz çünkü bildiğin gibi sunny türk malı birde carrefourda woon diye bi marka var ben çin malı sandım sunny yan sanayiymiş ben çok araştırdım kime sorsam ikinci el aldığına değmez başın ağrır dediler uşakta bu mağazalar varmı bilmiyorum ama ücretsiz kargo imkanı mevcut kardeşim ben çok araştırdım umarım yardımcı olmuştur saygılar

darbeci_001

darbeci_001

Üye
    Konu Sahibi
üstadım cok tesekkur ederim gercekten cok yardimci oldun usak da bimeks var hafta sonu indirim vardir mutlaka bir bakayim oraya lcd ye. Yardımn icin sagol tekrardan

gutihaz1

gutihaz1

Üye
ne demek kardesim vazifemiz

darbeci_001

darbeci_001

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sağolasın :)

esmeerr

esmeerr

Üye
Kipada 82 ekran lcd 499 tl ustelik 12 taksit 2yil garantili istersen bir bak

darbeci_001

darbeci_001

Üye
    Konu Sahibi
bakayım hocam çok teselkur ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt