Uygulamaları Bilgisayar Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Mert045

Mert045

Üye
uygulamanın menüdeki ismini de değiştirmeyi anlatır mısın usta.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet direk rsc içindedir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
türkçe çeiviri yapmak isteyen uygulamalar üzerinde değişiklik yapmak isteyen simgelerle temalarlaa değişiklik yapmak isteyen yok galiba iki günde konu arkalara kadar gitmiş sağlık olsun ne diyeyim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Teşekkürler, mükemmelsin :yuru

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica::yuru

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
türkçe çeiviri yapmak isteyen uygulamalar üzerinde değişiklik yapmak isteyen simgelerle temalarlaa değişiklik yapmak isteyen yok galiba iki günde konu arkalara kadar gitmiş sağlık olsun ne diyeyim

ben varım. 2. Sayfada ilk çevirimin linkini verdim gözünden kaçmış galiba. Bide çevirecek uygulama bulamıyorumki maşallah tüm uygulamalara el atmışsınız :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben varım. 2. Sayfada ilk çevirimin linkini verdim gözünden kaçmış galiba. Bide çevirecek uygulama bulamıyorumki maşallah tüm uygulamalara el atmışsınız :)

Sen liste iste yeter ama şimdilik bi tane vereceğim

orta seviye ve poüler bir uygulama 370 satırı var temizinden 200 satır çevirirsin SymDVR v1.27(0) S60v5 S3 Anna Belle Unsigned

dil dosyası SymDVR.r01 ok

---------- Eklendi @ 21:00:17 ---------- Yazıldı @ 20:56:28 ----------

bu arada daha önceki uygulamanı incelemiştim süper % 95 çevirmişsin uygulamaya bir isim ver en baştaki iki satır birde bitişik kelimeleri çevirmemen güzel en sonda hotkey var o eksik kalmış bir de bir iki uzun satır onuda zaten belirtmişsin başlangıç için çok güzel

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Sen liste iste yeter ama şimdilik bi tane vereceğim

orta seviye ve poüler bir uygulama 370 satırı var temizinden 200 satır çevirirsin SymDVR v1.27(0) S60v5 S3 Anna Belle Unsigned

dil dosyası SymDVR.r01 ok

---------- Eklendi @ 21:00:17 ---------- Yazıldı @ 20:56:28 ----------

bu arada daha önceki uygulamanı incelemiştim süper % 95 çevirmişsin uygulamaya bir isim ver en baştaki iki satır birde bitişik kelimeleri çevirmemen güzel en sonda hotkey var o eksik kalmış bir de bir iki uzun satır onuda zaten belirtmişsin başlangıç için çok güzel

teşekkürler. Yarın pc başına geçeyim çeviririm hemen. Best screenshot içinde dediğin eksikleri giderip yayınlarım.

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Teşekkürler noss :) Ben unpack işlemini yapmıyodum eksik ordaymış demekki :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok teşekkür ediyorum arkadaşlar çevirin türkçe uygulamalar artsın

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
pc yok olsa ssbah akşam çeviridim kendimce telden oupeng çevryotum ve bazı çevirileri kndmce düzenlyrm

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pc yok olsa ssbah akşam çeviridim kendimce telden oupeng çevryotum ve bazı çevirileri kndmce düzenlyrm

ilgin için teşekkürler yakında cep üzerinde çeviri de anlatacağım O zaman cevirirsin acele etmeyin arkadaşlar yavaş yavaş sabrinizi bitirmeyin sıkmayin kendinizi

Üst Alt