Uygulama Yöneticisi

• 30 Mart 2013
  • 595 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uygulama yöneticisini bulamadım yardımcı olur musunuz eğer program gerekiyorsa link atar mısınız

Yazan: reset123456
  2. konuna şöyle açıklık getire bilirim kardeş
    Cihazınıza bağlı olarak şu seçenekleri belirleyin:

• [*]Menü > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. N85, N86, N95, N96)
      [*]Menü > Uygulamalar > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 6730c)
      [*]Menü > Araçlar > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E50, N76, N80)
      [*]Menü > Yüklemeler > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E51, E66, E71, E90)
      [*]Menü > Kntrl paneli > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. E52, E72, E75, )
      [*]Menü > Kntrl paneli > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. X5-01, E5-00)
      [*]Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Yükleme ayarları (ör. 5800xm, N97, 5230, 5233, X6-00, N8-00, E7-00, X7-00)
      [*]Menü > Ayarlar > Veri yöneticisi > Uygulama yöneticisi > Seçenekler > Ayarlar (ör. 5730xm)
      [*]Menü > Ayarlar > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi (ör. 6700 slide, C5-00)
      [*]Menü > Ayarlar > Uygulama yöneticisi > Kurulum ayarları (ör. T7-00, 801T)
      [*]NOKİA.COM DAN ALINTIDIR
      [*]Kardeş bunlardan hangisi sana uygunsa uygulama kaldıra bilirsin ancak bukadar yardımcı ola biliyorum :)
      [*]​yardımcı olmaya çalışırız/çalışırım

3. benim nokia 603 seçemedim

4. bende nokia n8 belle var seninde 3 aşağı 5 yukarı aynıdır adımları takip et menü>ayarlar>yüklemeler>yüklü uygulamarı dene bakiyim sonuç ne olcak buraya yaz sonuc

5. tamam orayı buldum yüklü programlar orada daha sonra ne yapacağım

6. kardeş diğer konuna bak orda yardım etmeye çalışçam/çalışıyorum

- - - Eklendi - - -

istersen bu konuyu kilitletip diğer konuya bakalım

7. olur

8. konu kilit lütfen

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 06:12