UYARI

• 8 Ağustos 2014
  • 1267 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Hangi mesajımdan dolayı hafif derece hakaretten dolayı uyarı yedim acaba? Kimse kusra bakmasın ama modlar uyarı vermek için can atıyor resmen.

Yazan: Sucrofe
    Son düzenleme: 8 Ağustos 2014
    kavr ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
  2. Çoğu kişide aynı şeyden şikayetçi hangi sebeble olduğunu adminler öm atmıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Sucrofe ve kavr bunu beğendi.
  3. 1)Ban yesen bu konuyu açamazdın
    2)Hiçbir Admin keyfine göre veya haksız yere uyarı vermez, bu konuyu açmak yerine mesaj atabilirdin

4. Kusra bakmayın, ''ban'' yazmışım. Düzelttim. Ban yiyince mesaj atılamadığını ben de biliyorum elbet. Kafam nerelerde benim? :duvar2: Ve yanlış hatırlamıyorsam sen de uyarı yediğin için konu açmıştın, unutmadım.

5. Açtım çünkü 2 admin sayfama bakmıştı diye hatırlıyorum

6. of 10 ceza puanı çokmuş 20 filan olunca karambole çekiyorlar diye biliyorum ben, doğru mu ? :D

7. Haksız yere uyarı yedim zaten. Uyarı vermek modların hoşuna gidiyor sanırım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. İlla ki bi sebebi vardır burası resmi bi müessese kafasına göre kimse uyarı çakmaz :D

Uyarıyı veren yönetici ile irtibata geçtin mi ?

9. Yanlışlık olmalı 10 uyarı puanı verilecek derecede ne yazdın kardeş sen ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Henüz geçmedim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. işte sor soruştur sıkıntı varsa hakkını ara ;)

Sucrofe bunu beğendi.
  12. Benim profile 1 mod 1 admin baktı.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. e tamam baksın

sen pm at yinede

14. 0MG90'a dedim. :) Unutmazsam yarın atarım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Benim hergün adminler modlar profilime bakıyor ama sıkıntı olmuyor. Uyarıyı bu kadar büyütmeyin. Bende zamanında yemiştim. Haksızlık olduğunu düşünüyordum. Ama konu falan açmadım. Cezamın bitmesini bekledim. Bitince sıfırlandı. Yani büyütecek bir şey yok.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Yanlışlık olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen mesajlarından birisi üyeleri rahatsız etmiştir ve seni şikayet etmişlerdir.
    O kadar önemli bir konu değil bence. Admine mesaj atarsan sana ceza gerektiren mesajını ve neden aldığını söyleyecektir. Ben de daha önce ceza puanı almıştım gereksiz mesajlarımdan dolayı ama üzerinden zaman geçince beni mod bile yapmışlardı. Aralarında hiç biri gereksiz yere ceza verecek kişiler değil. Zaten puanların silinecek tekrar ceza gerektiren bir hareketin olmazsa. Sıkıntı yapma keyfine bak :heyo2:

UpOneTR bunu beğendi.
  17. Reşwan abi bakmış sadece hala üste çıkmaya çalışıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Kendin de konu açmıştın ve bana ''bunun için konu açmana gerek yok'' diyorsun. Her seferinde benimle uğraşmak için bir yol arıyorsun. Mümkünse konularıma mesaj atma.

19. Mobil cihaz ile gönderdi
    aLoNeAnqe bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 00:50